96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 18:15:47
K800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



08:30  10000 m ch M  [s]
09:35  5000 m ch K  [s]
10:40  200 m K  [el]
11:00  200 m M  [el]
13:15  Tyczka K 
15:50  Oszczep K 
16:20  400 m pł K  [F]
16:25  Tyczka M 
16:40  400 m pł M  [F]
17:00  800 m K  [el]
17:14  800 m M  [el]
17:35  4x100 m M  [s]
17:55  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep M 
18:55  400 m M  [F]
19:17  400 m K  [F]
REKORDY
1:53.28 KRATOHVILOVA Jarmila TCH Munich 1983-07-26
RE 1:53.28 KRATOHVILOVA Jarmila TCH Munich 1983-07-26
RP 1:56.95 JANUCHTA Jolanta GWARDIA Warszawa Budapest 1980-11-08
RP (U23) 1:59.87 STEFAŃSKA Wanda GWARDIA Warszawa Athens 1982-07-09
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-30 18:15:47
800 m K - elim 1 Planowany START: 2020-08-29 17:00 WYSTARTOWANO: 17:00:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 366 SABAT Anna 93-11-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:07.15 Q 1
2 4 455 CICHOCKA Angelika 88-03-15 SKLA Sopot (PM) 2:07.21 Q 2
3 7 244 WYKA Weronika 94-01-07 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:07.45 Q 3
4 8 538 BEKUS Joanna 97-11-06 OŚ AZS Poznań (WP) 2:07.88 q 4
5 1 304 CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:08.35 q 5
6 6 252 BRONOWSKA Zuzanna 01-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 2:08.70 8 6
7 2 469 HAJDA Teresa 98-09-27 AZS-AWF Katowice (SL) 2:10.37 3 11
8 5 443 TOPP Marta 97-02-13 KS Wejher Wejherowo (PM) 2:10.65 1 12
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 SABAT Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:02.94
2 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:03.46
3 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 2:04.29
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 SABAT Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:06.14
2 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:06.55
3 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 92 KS Podlasie Białystok 2:07.29
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.067704916000366 s.