96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 16:57:36
M100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-28 19:16:20
100 m M - elim 1 Planowany START: 2020-08-28 17:48 WYSTARTOWANO: 17:55:19
-2.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 2 486 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10.62 Q 1
2 7 507 PAJĄK Rafał 99-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.68 Q 4
3 5 367 WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.69 q 5
4 4 322 ŻAK Łukasz 97-05-31 KS AZS AWF Kraków (MA) 10.81 8 8
5 8 706 SMOSARSKI Dominik 99-09-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.01 17
6 3 704 WRÓBEL Mateusz 00-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 11.04 (037) 20
7 1 707 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 93-04-03 OŚ AZS Poznań (WP) 11.04 (040) 21
6 574 ŻOK Łukasz 01-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.39
3 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.48
3 HAMPEL Eryk 97 OŚ AZS Poznań 10.48
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.26
2 OLSZEWSKI Remigiusz 92 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 10.31
3 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 WKS Flota Gdynia 10.34
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.039691925048828 s.