100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 20:40:23
M100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  100 m M  [pre]
10:15  100 m K  [pre]
10:30  Tyczka K 
10:45  400 m pł K  [el]
11:01  Dysk M 
11:15  400 m pł M  [el]
11:19  Kula K 
11:40  800 m M  [el]
12:00  800 m K  [el]
13:00  Trójskok M 
16:20  Tyczka M 
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:45  400 m K  [el]
17:50  Oszczep K 
18:10  400 m M  [el]
18:40  100 m M  [el]
19:05  1500 m M  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:30  Trójskok K 
19:45  100 m M  [F]
19:55  Młot K 
20:00  100 m K  [el]
20:03  Kula M 
20:25  3000 m prz. K  [s]
20:45  3000 m prz. M  [s]
21:12  100 m K  [F]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2023-08-08
RP (U20) 10.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2023-08-08
RP (U18) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
Min. IO 10.00 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-27 19:47:34 OFICJALNE
100 m M - elim 1 Planowany START: 2024-06-27 18:40 WYSTARTOWANO: 18:41:26
+0.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 106 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.47 0.133 Q 3
2 4 437 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 10.50 (499) 0.206 Q 6
3 7 74 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń (KP) 10.60 0.164 q 8
4 8 498 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.71 0.172 1 12
5 2 509 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice (SL) 10.77 (761) 0.154 16
6 1 296 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL GGG Radom (MZ) 10.85 0.138 19
7 3 411 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok (PD) 10.87 0.123 20
8 5 177 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz (LD) 10.88 0.245 21
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.37
2 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.42
3 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 10.50
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.20
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 10.34
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0506589 s. | Mem: 1.25 megabytes