97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
M100mas 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
Min. ME U23 (U23) 10.50 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 10.65 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 10.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 10.05 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
100 m RETRO - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-24 19:15 WYSTARTOWANO: 19:15:41
+0.0 m/s   PhotoFinish
msc tor foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3
JĘDRUSIŃSKI Marcin 81-09-28 Fundacja Wroactiv () 19.64 1
2 2
KUBACZYK Robert 86-08-04 Poznań () 19.70 2
3 4
PILARCZYK Ryszard 75-11-05 DomTel-Sport () 19.92 3
4 6
KUĆ Dariusz 86-04-24 Czapla Białe Błota () 19.94 4
5 5
MASZTAK Kamil 84-07-16 Centralny Wojskowy Zespół Sportowy () 20.00 5
6 7
CHYŁA Łukasz 81-03-31 Chyła Sprint Group () 20.19 6
7 8
URBAŚ Marcin 76-09-17 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia () 20.33 7
1 ROGOWSKI Przemysław 80-02-09 Warszawa () DNS
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.520016 s. | Mem: 1.25 megabytes