100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-29 12:17:55
M10ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  5000 m M  [s]
08:25  5000 m K  [s]
09:00  10000 m ch K  [s]
10:20  10000 m ch M  [s]
11:30  4x100 m K  [s]
11:50  4x100 m M  [s]
12:10  4x400 m K  [s]
12:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U23) 39:28.97 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Sopot 1993-06-20
RP (U20) 40:42.83 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Zabrze 1991-07-25
RP (U20) 40:42.83 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Zabrze 1991-07-25
RP (U20) 40:10 KUCIŃSKI Beniamin AZS-AWF Katowice Kraków - U 2001-06-09
RP (U20) 40:10 KUCIŃSKI Beniamin AZS-AWF Katowice Kraków - U 2001-06-09
RP (U18) 41:34.54 MÜLLER Jacek Lechia Gdańsk Briańsk (RUS) 1990-08-24
RP (U18) 41:28 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie Podiebrady (CZE) - U 2017-05-21
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-29 12:17:55 OFICJALNE
10000 m ch M - Bieg 1 Planowany START: 2024-06-29 10:20 WYSTARTOWANO: 10:20:16
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 10 198 BEN HLIMA Maher 89-07-24 RKS Łódź (LD) 40:33.56 40 1
2 9 670 TOMALA Dawid 89-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 41:53.77 35 2
3 11 383 BRZOZOWSKI Artur 85-03-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 41:56.19 30 3
4 7 84 SCHIEDEL Arkadiusz 00-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 43:31.07 SB ~~ 26 4
5 8 495 JELONEK Jakub 85-07-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 45:26.21 ~ 22 5
6 6 472 BARBUŻYŃSKI Dominik 04-03-18 KL Lechia Gdańsk (PM) 46:05.95 18 6
7 5 176 CZERSKI Krzysztof 80-05-25 KS Z Nogami w Chmurach Łódź (LD) 51:48.26 15 7
8 4 347 SROKA Karol 06-04-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 54:23.95 PB 13 8
9 1 473 RYNKIEWICZ Olaf 02-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 55:23.38 8 9
10 3 489 ŁUNIEWSKI Mirosław 57-01-25 UKS Jedynka Reda (PM) 59:15.79 5 10
2 565 NOWAK Mateusz 96-05-06 KU AZS UAM Poznań (WP) DQ >~>> TR 54.7.5
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 BEN HLIMA Maher 89 RKS Łódź 40:35.48
2 TOMALA Dawid 89 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 42:11.81
3 BRZOZOWSKI Artur 85 KKL Stal Stalowa Wola 42:53.74
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 BRZOZOWSKI Artur 85 KKL Stal Stalowa Wola 43:08.10
2 JELONEK Jakub 85 CKS Budowlani Częstochowa 43:44.89
3 SIKORA Rafał 87 KS AZS AWF Kraków 46:13.69
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0156829 s. | Mem: 1.25 megabytes