100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:11:41
M110 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:35  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:00  Dysk K 
12:20  400 m K (PK)  [s]
17:05  Wzwyż K 
17:35  W dal M 
17:50  400 m pł K  [F]
17:55  Oszczep M 
18:10  400 m pł M  [F]
18:30  200 m K  [F]
18:50  200 m M  [F]
19:10  800 m K  [F]
19:20  Wzwyż M 
19:35  800 m M  [F]
19:45  W dal K 
19:50  Młot M 
20:10  110 m pł M  [F]
20:30  400 m M  [F]
20:50  100 m pł K  [F]
21:10  400 m K  [F]
REKORDY
12.80 MERRITT Aries USA Bruxelles (BEL) 2012-09-07
RE 12.91 JACKSON Colin GBR Stuttgart (GER) 1993-08-20
RP 13.25 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok Suwałki 2022-06-11
RP (U23) 13.29 ŚCIGACZEWSKI Tomasz Warszawianka Oslo (NOR) 1999-06-30
RP (U23) 13.29 NOGA Artur KS Warszawianka Warszawa Eugene (USA) 2010-07-03
RP (U20) 13.61 ŚCIGACZEWSKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki Ateny (GRE) 1997-08-05
RP (U20) 13.61 ŚCIGACZEWSKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki Ateny (GRE) 1997-08-05
Min. IO 13.27 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 20:16:40 OFICJALNE
110 m pł M - elim 1 Planowany START: 2024-06-28 11:55 WYSTARTOWANO: 11:54:56
-2.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 397 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok (PD) 14.16 0.185 Q 3
2 9 301 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL GGG Radom (MZ) 14.32 0.141 Q 4
3 8 113 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin (LU) 14.44 0.207 Q 6
4 4 317 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock (MZ) 14.61 (601) 0.192 q 7
5 2 147 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 14.61 (604) 0.198 q 8
6 3 17 PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 15.23 0.190 1 12
7 7 204 CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 16.41 0.183 14
5 255 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 13.57
2 KILJAN Krzysztof 99 KS AZS AWF Warszawa 13.66
3 SIEROCKI Michał 99 AZS UMCS Lublin 13.92
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 13.25
2 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.50
3 BUJAK Jakub 00 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 13.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.022949 s. | Mem: 1.25 megabytes