96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-28 20:08:03
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
3:26.00 EL GUERROUJ Hicham MAR Roma 1998-07-14
RE 3:28.81 FARAH Mohamed GBR Monaco 2013-07-19
RP 3:31.46 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Doha (QAT) 2019-10-06
RP (U23) 3:36.93 KUREK Piotr OLEŚNICZANKA Sopot 1983-08-06
RP (U23) 3:36.37* ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert ZRYW Toruń Wrocław 1998-08-08
RP (U18) 3:47.57 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostrów Maz. Wrocław 2002-06-22
RP (U18) 3:45.86* RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-28 20:08:03
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-08-28 18:50 WYSTARTOWANO: 18:54:12 DEKORACJA 19:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 594 ROZMYS Michał 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:53.09 40 1
2 16 54 LEWANDOWSKI Marcin 87-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:54.13 35 2
3 1 181 BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 3:55.64 30 3
4 14 126 ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 3:56.41 26 4
5 12 497 MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:57.21 22 5
6 13 555 PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 3:58.15 18 6
7 8 298 DOBAJ Szymon 95-09-19 Kraków Athletics Team (MA) 3:59.37 15 7
8 15 514 KUCHMAN Mateusz 01-08-14 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:59.84 (833) 13 8
9 10 26 CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 3:59.84 (838) 8 9
10 5 343 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 4:00.01 SB 5 10
11 3 313 MARMON Patryk 97-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:00.46 3 11
12 11 272 LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL ZTE Radom (MZ) 4:00.65 1 12
13 9 311 KOSTYCZ Grzegorz 96-11-13 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:01.20 13
14 2 321 ZIĘBA Szymon 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:02.07 14
15 6 299 RAPTA Paweł 00-12-18 Kraków Athletics Team (MA) 4:03.39 15
16 7 439 SERKOWSKI Wojciech 97-05-03 GKS Żukowo (PM) 4:04.62 16
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 LEWANDOWSKI Marcin 87 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:57.60
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 3:58.01
3 WŁODARCZYK Adam 97 AZS Łódź 3:59.59
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 KSZCZOT Adam 89 RKS Łódź 3:46.24
2 CZERWIŃSKI Adam 88 UKS Lider Siercza 3:46.77
3 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:46.78
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.035066843032837 s.