98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 20:30:12
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
10:15  Dysk M 
11:00  Trójskok K 
11:00  Tyczka K 
11:05  100 m K  [el]
11:30  100 m M  [el]
11:50  400 m M  [el]
12:15  400 m K  [el]
12:35  Młot M 
12:40  100 m K  [F]
12:50  100 m M  [F]
14:40  Dysk K 
15:45  W dal M 
16:15  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:45  1500 m K  [s]
17:57  Wzwyż K 
18:00  1500 m M  [s]
18:20  400 m pł K  [F]
18:35  400 m pł M  [F]
19:00  400 m M  [F]
19:15  400 m K  [F]
19:35  4x100 m M  [s]
19:50  4x100 m K  [s]
20:05  3000 m prz. M  [s]
20:20  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
3:26.00 EL GUERROUJ Hicham MAR Roma (ITA) 1998-07-14
RE 3:28.32 INGEBRIGTSEN Jacob NOR Tokyo (JPN) 2021-08-07
RP 3:30.42 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin Monaco (MON) 2021-07-09
RP (U23) 3:36.37 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert ZRYW Toruń Wrocław 1998-08-08
Min. MŚ 3:35.00 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 3:36.00 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 3:45.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-10 20:30:12
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-10 18:00 WYSTARTOWANO: 18:05:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 11 574 ROZMYS Michał 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:57.97 40 1
2 9 269 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 Kraków Athletics Team (MA) 3:59.06 35 2
3 6 245 KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL Optima Radom (MZ) 3:59.09 30 3
4 12 166 OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź (LD) 3:59.51 26 4
5 8 281 MARMON Patryk 97-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:00.40 22 5
6 4 108 ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 4:00.51 18 6
7 1 489 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 4:01.76 15 7
8 14 149 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 AZS Łódź (LD) 4:02.80 13 8
9 15 440 MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 4:04.04 8 9
10 5 59 WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 4:04.25 5 10
11 3 505 KULESZA Robert 99-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4:04.97 3 11
12 7 255 KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:05.62 1 12
13 13 240 GONTARCZYK Rafał 89-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 4:09.13 13
2 130 MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) DNS
10 498 BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 LEWANDOWSKI Marcin 87 AZS UMCS Lublin 3:49.49
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:49.60
3 KOWALCZYK Andrzej 98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 3:50.96
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:53.09
2 LEWANDOWSKI Marcin 87 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:54.13
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 3:55.64
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.295908 s. | Mem: 1.25 megabytes