100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 19:03:44
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:35  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:00  Dysk K 
12:20  400 m K (PK)  [s]
17:05  Wzwyż K 
17:35  W dal M 
17:50  400 m pł K  [F]
17:55  Oszczep M 
18:10  400 m pł M  [F]
18:30  200 m K  [F]
18:50  200 m M  [F]
19:10  800 m K  [F]
19:20  Wzwyż M 
19:35  800 m M  [F]
19:45  W dal K 
19:50  Młot M 
20:10  110 m pł M  [F]
20:30  400 m M  [F]
20:50  100 m pł K  [F]
21:10  400 m K  [F]
REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico (MEX) 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Sevilla (ESP) 1999-08-25
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin Olimpia Poznań Monachium (GER) 2002-08-09
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
RP (U18) 20.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Bielsko-Biała 2022-07-17
Min. IO 20.16 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 18:58:55 OFICJALNE
200 m M - elim 1 Planowany START: 2024-06-28 10:55 WYSTARTOWANO: 10:54:28
-0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 149 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 21.38 0.133 Q 2
2 4 164 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra (LB) 21.50 0.189 Q 5
3 3 91 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin (LU) 21.65 0.103 q 7
4 7 554 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.84 0.178 5 10
5 9 16 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław (DS) 22.17 0.167 1 12
6 6 425 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok (PD) 22.43 0.170 15
8 417 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.73
2 KOMAŃSKI Albert 00 CWKS Resovia Rzeszów 20.74
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.02
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.66
2 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 20.90
3 KOZŁOWSKI Przemysław 98 KS AZS AWF Katowice 21.24
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0382791 s. | Mem: 1.25 megabytes