98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 20:30:12
M3000p 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

REKORDY
7:53.63 SHAHEEN Saif Saaeed QAT Bruxelles (BEL) 2004-09-03
RE 8:00.09 MEKHISSI-BENABBAD Mahiedine FRA Paris (FRA) 2013-07-06
RP 8:09.11 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Montreal (CAN) 1976-07-28
RP (U23) 8:17.32 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Athens 2004-08-24
RP (U20) 8:30.40 CHABOWSKI Marcin KS Wejher Wejherowo Bydgoszcz 2005-06-05
Min. MŚ 8:22.00 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 8:30.00 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 9:00.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-10 20:30:12
3000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-10 20:05 WYSTARTOWANO: 20:04:54
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 9 24 CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 8:47.71 PB 40 1
2 8 32 KACZMAREK Mateusz 96-03-19 BKS Bydgoszcz (KP) 8:48.07 PB 35 2
3 7 494 KOŁODZIEJ Adam 01-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 8:53.20 30 3
4 11 399 MEGIER Maciej 03-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 8:55.26 PB 26 4
5 10 543 DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 8:58.20 SB 22 5
6 13 551 OCHNIK Adam 02-04-30 KS Polonia Pasłęk (WN) 9:03.06 PB 18 6
7 4 70 SZYMANIAK Kamil 90-07-20 MKL Toruń (KP) 9:13.85 PB 15 7
8 1 223 KUBICKI Adam 97-09-28 MKS Polonia Warszawa (MZ) 9:21.93 13 8
9 6 512 ZDROJEWSKI Krystian 98-10-09 MKL Jarocin (WP) 9:28.11 PB 8 9
10 2 55 ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 9:31.39 PB 5 10
11 12 268 CHYLIŃSKI Mateusz 95-05-22 Kraków Athletics Team (MA) 9:41.92 SB 3 11
12 5 10 MARUSZEWSKI Arkadiusz 98-08-29 KS AZS AWF Wrocław (DS) 9:54.60 1 12
3 431 SKALSKI Szymon 02-02-08 SKLA Sopot (PM) DNF
14 235 ZARĘBA Mateusz 01-01-02 OKS Skra Warszawa (MZ) DNF
15 243 KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL Optima Radom (MZ) DNF
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 CZERONEK Mikołaj 00 WKS Śląsk Wrocław 8:53.49
2 ZIELEŃ Michał 02 ULKS Technik Trzcinica 8:56.36
3 KACZOR Mateusz 97 RLTL Optima Radom 8:58.50
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KACZMAREK Mateusz 96 BKS Bydgoszcz 8:57.88
2 TOPOLNICKI Szymon 94 AZS-AWF Katowice 9:00.61
3 KACZOR Mateusz 97 RLTL ZTE Radom 9:01.65
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0403881 s. | Mem: 1.25 megabytes