100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-29 12:47:11
M4x400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  5000 m M  [s]
08:25  5000 m K  [s]
09:00  10000 m ch K  [s]
10:20  10000 m ch M  [s]
11:30  4x100 m K  [s]
11:50  4x100 m M  [s]
12:10  4x400 m K  [s]
12:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
2:54.29 UNITED STATES USA Stuttgart (GER) 1993-08-22
RE 2:56.60 Great Britain GBR Atlanta (USA) 1996-08-03
RP 2:58.00 POLSKA Uniondale (USA) 1998-07-22
RP 3:02.78 Klub ŚLĄSK Wrocław Zagreb (CRO) 1999-08-16
RP (U23) 3:03.07 Reprezentacja - POLSKA POL Turku (FIN) 1997-07-13
RP (U20) 3:11.66 Klub - Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:11.66 Klub - Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:05.05 Reprezentacja - POLSKA POL Barcelona (ESP) 2012-07-15
RP (U20) 3:05.05 Reprezentacja - POLSKA POL Barcelona (ESP) 2012-07-15
RP (U18) 3:12.05 Reprezentacja - POLSKA POL Kowno (LTU) 2001-08-05
RP (U18) 3:18.55 Klub - LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Radom 2020-09-20
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-29 12:47:11 OFICJALNE
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2024-06-29 12:30 WYSTARTOWANO: 12:29:18
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 104 GRZEGORZEWICZ Patryk
HOŁUB Krzysztof
HOŁUB Maciej
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin (LU) 3:08.42 0.163 SB 40 1
2 8 580 PYSZKA Mikołaj
WAWRZKOWICZ Jan
BUZAŁA Mikołaj
CHMIELARZ Jakub
OŚ AZS Poznań (WP) 3:08.71 0.198 SB 35 2
3 7 337 STOLARSKI Jakub
KIDOŃ Piotr
BIZOŃ Marcin
LAMPART Tomasz
KS AZS AWF Kraków (MA) 3:12.60 0.216 SB 26 4
4 5 57 AUGUSTYNIAK Jakub
WIŚNIEWSKI Damian
REINHOLZ Patryk
GÓRNY Karol
GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:24.09 0.214 15 7
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 OŚ AZS Poznań 3:12.87
2 OŚ AZS Poznań II 3:13.63
3 AZS UMCS Lublin 3:14.28
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 OŚ AZS Poznań 3:09.24
2 KS AZS AWF Katowice 3:10.14
3 AZS UMCS Lublin 3:10.49
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0250762 s. | Mem: 1.25 megabytes