94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-22 17:34:00
M5000
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Młot K 
13:10  W dal K 
14:00  Tyczka M 
14:20  Kula M 
14:35  200 m K  [F]
14:45  200 m M  [F]
15:05  110 m pł M  [el]
15:20  W dal M 
15:25  100 m pł K  [el]
15:30  Oszczep K 
15:45  800 m M  [F]
16:00  800 m K  [F]
16:15  110 m pł M  [F]
16:30  100 m pł K  [F]
16:20  Kula K 
16:45  5000 m K  [s]
17:10  5000 m M  [s]
REKORDY
12:37.35 BEKELE Kenenisa ETH Hengelo 2004-05-31
RE 12:49.71 MOURHIT Mohammed BEL Bruxelles 2000-08-25
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
Min. ME 13:42.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-22 17:34:00
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-22 17:10 WYSTARTOWANO: 17:15:18
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 12 484
ZALEWSKI Krystian 89-04-11 UKS Barnim Goleniów (ZP) 14:15.59 40 1
2 6 184
GŁOWALA Robert 92-10-29 GKS Wilga Garwolin (MZ) 14:18.74 35 2
3 13 410
MALINA Dawid 91-11-18 TL ROW Rybnik (SL) 14:20.44 30 3
4 7 271
KARBOWIAK Kamil 95-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 14:20.93 26 4
5 2 124
JASTRZĘBSKI Kamil 92-08-26 SKB Kraśnik (LU) 14:31.45 22 5
6 3 308
DOBROWOLSKI Emil 86-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 14:35.67 18 6
7 15 384
OŚLIZŁO Łukasz 89-05-14 AZS-AWF Katowice (SL) 14:37.27 15 7
8 5 4
BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14:42.50 13 8
9 11 275
MARSZAŁEK Patryk 95-05-26 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 14:50.08 PB 8 9
10 4 391
TOPOLNICKI Szymon 94-02-04 AZS-AWF Katowice (SL) 14:57.31 5 10
11 20 125
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 14:59.02 3 11
12 21 451
DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 15:10.86 1 12
13 17 472
OLEJARZ Artur 88-09-19 MKL Szczecin (ZP) 15:13.95 13
14 8 155
STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 RKS Łódź (LD) 15:21.43 14
15 16 118
ŚWIERDZEWSKI Damian 93-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 15:26.61 15
16 22 278
WOJCIECHOWSKI Michał 88-10-02 KB Witar Tarnobrzeg (PK) 15:31.31 16
17 10 123
BIAŁY Michał 91-08-22 SKB Kraśnik (LU) 15:42.03 17
1 202
KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL ZTE Radom (MZ) DNF
9 474
PANKRATOW Paweł 95-04-10 MKS Hermes Gryfino (ZP) DNF
14 409
CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik (SL) DNF
18 200
DĘBSKI Mateusz 98-01-23 RLTL ZTE Radom (MZ) DNF
19 341
NIEMCZYK Mateusz 92-09-30 KKB Starogard Gdański (PM) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.10311794281006 s.