96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 20:43:22
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



15:45  W dal K 
16:10  110 m pł M  [el]
16:20  Dysk K 
16:40  100 m pł K  [el]
17:00  Kula K 
17:25  110 m pł M  [F]
17:40  100 m pł K  [F]
17:55  W dal M 
18:10  800 m K  [F]
18:20  800 m M  [F]
18:25  Dysk M 
18:40  200 m M  [F]
19:00  200 m K  [F]
19:05  Kula M 
19:45  4x400 m M  [s]
19:56  4x400 m K  [s]
20:13  5000 m M  [s]
20:30  5000 m K  [s]
REKORDY
12:37.35 BEKELE Kenenisa ETH Hengelo 2004-05-31
RE 12:49.71 MOURHIT Mohammed BEL Bruxelles 2000-08-25
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
RP (U20) 13:56.38 GŁADKI Piotr LECHIA Gdańsk Słupsk 1991-09-08
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-30 20:43:22
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-08-30 20:13 WYSTARTOWANO: 20:16:53 DEKORACJA 21:05
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 10 571 KULKA Szymon 93-06-22 WKS Grunwald Poznań (WP) 14:03.02 40 1
2 11 145 JASTRZĘBSKI Kamil 92-08-26 SKB Kraśnik (LU) 14:04.62 PB 35 2
3 15 270 KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL ZTE Radom (MZ) 14:06.01 PB 30 3
4 13 590 NOWICKI Adam 90-08-24 MKL Szczecin (ZP) 14:07.87 PB 26 4
5 8 4 BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14:09.32 PB 22 5
6 5 460 GŁOGOWSKI Adam 93-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 14:18.68 PB 18 6
7 24 361 KARBOWIAK Kamil 95-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 14:19.52 SB 15 7
8 6 536 NOWICKI Sebastian 94-07-04 OKL Oborniki (WP) 14:28.87 13 8
9 18 492 TOPOLNICKI Szymon 94-02-04 AZS-AWF Katowice (SL) 14:30.47 8 9
10 12 267 KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL ZTE Radom (MZ) 14:31.47 5 10
11 2 459 DOBROWOLSKI Emil 86-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 14:32.00 3 11
12 19 399 DĄBROWSKI Przemysław 89-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 14:32.65 PB 1 12
13 9 263 WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 14:35.26 13
14 22 438 KUJAWSKI Łukasz 88-03-02 GKS Żukowo (PM) 14:38.55 SB 14
15 3 174 STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 14:48.55 15
16 17 182 CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 RKS Łódź (LD) 14:51.60 PB 16
17 20 285 WASIEWICZ Krzysztof 92-01-03 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 14:52.86 PB 17
18 23 142 ŚWIERDZEWSKI Damian 93-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 14:54.08 PB 18
19 4 277 PAWŁOWSKI Patryk 93-11-04 RLTL ZTE Radom (MZ) 14:57.37 19
20 16 183 HASIURA Jędrzej 97-03-13 RKS Łódź (LD) 15:15.83 20
21 21 407 NIEMCZYK Mateusz 92-09-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 15:16.02 21
22 14 448 BŁASZCZYK Patryk 96-10-22 LKS Jantar Ustka (PM) 15:19.67 22
1 518 CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik (SL) DNF
7 591 OLEJARZ Artur 88-09-19 MKL Szczecin (ZP) DNF
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 ZALEWSKI Krystian 89 UKS Barnim Goleniów 14:15.59
2 GŁOWALA Robert 92 GKS Wilga Garwolin 14:18.74
3 MALINA Dawid 91 TL ROW Rybnik 14:20.44
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.090103149414062 s.