97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 09:55:47
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
12:35.36 CHEPTEGEI Joshua UGA Monaco (MON) 2020-08-14
RE 12:49.71 MOURHIT Mohammed BEL Bruxelles 2000-08-25
RE 12:48.45 * INGEBRIGTSEN Jakob NOR Firenze (ITA) 2021-06-10
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
RP (U20) 13:56.38 GŁADKI Piotr LECHIA Gdańsk Słupsk 1991-09-08
Min. ME U23 (U23) 14:05.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 14:30.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 14:10.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 13:13.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 09:55:47
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-26 09:30 WYSTARTOWANO: 09:31:50 DEKORACJA 11:40
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 21 310
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 14:05.20 PB 40 1
2 6 319
KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL Optima Radom (MZ) 14:12.16 SB 35 2
3 23 714
OLEJARZ Artur 88-09-19 MKL Szczecin (ZP) 14:16.50 PB 30 3
4 24 531
GŁOGOWSKI Adam 93-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 14:18.20 26 4
5 19 542
JARCZOK Bartosz 99-02-26 AZS-AWF Katowice (SL) 14:18.29 PB 22 5
6 17 729
KABAT Damian 89-10-20 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 14:20.14 SB 18 6
7 18 2
BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14:21.06 SB 15 7
8 4 639
NOWICKI Sebastian 94-07-04 OKL Oborniki (WP) 14:26.47 SB 13 8
9 10 193
STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 14:27.46 PB 8 9
10 1 426
KARBOWIAK Kamil 95-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg (OP) 14:27.65 5 10
11 2 316
KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL Optima Radom (MZ) 14:29.59 3 11
12 11 163
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 14:34.20 PB 1 12
13 22 571
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 14:34.76 13
14 20 99
SZYNAKA Wiktor 01-01-08 MKL Toruń (KP) 14:36.87 14
15 3 42
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 14:38.78 PB 15
16 14 335
MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 14:41.29 PB 16
17 15 334
WASIEWICZ Krzysztof 92-01-03 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 14:53.43 17
18 13 681
SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 UKS Czwórka Kościan (WP) 14:53.98 18
19 16 314
GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 14:57.71 19
20 7 505
ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 GKS Żukowo (PM) 14:58.76 20
21 12 28
WÓJCIK Michał 99-10-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) 15:04.90 21
22 5 413
DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15:20.03 22
23 9 485
LIPIŃSKI Mateusz 99-09-23 AML Słupsk (PM) 15:32.59 23
8 39
SZYMAŃSKI Tomasz 86-02-26 MKS Siechnice (DS) DNF
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KULKA Szymon 93 WKS Grunwald Poznań 14:03.02
2 JASTRZĘBSKI Kamil 92 SKB Kraśnik 14:04.62
3 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 14:06.01
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.3714921 s. | Mem: 1.25 megabytes