94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-22 16:11:16
M800
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

11:00  Tyczka K 
16:22  Wzwyż K 
17:20  200 m K  [el]
17:40  200 m M  [el]
17:45  Dysk K 
18:10  800 m M  [el]
18:30  800 m K  [el]
18:46  Wzwyż M 
19:16  Dysk M 
19:22  400 m pł M  [F]
19:40  400 m pł K  [F]
19:55  400 m K  [F]
20:10  400 m M  [F]
REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich 2001-08-17
Min. ME 1:47.00 Berlin (GER) 2018-08-07
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-22 16:09:27
800 m M - elim 1 Planowany START: 2018-07-21 18:10 WYSTARTOWANO: 18:11:22
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 482
ROZMYS Michał 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1:50.18 Q 1
2 4 150
BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 1:51.53 Q 2
3 5 58
SIERADZKI Patryk 98-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:51.83 Q 3
4 7 87
KITLIŃSKI Michał 98-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 1:52.17 q 4
5 8 163
GADOMSKI Daniel 98-10-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:52.31 q PB 5
6 2 235
KUNC Grzegorz 97-07-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:53.09 5 10
7 1 281
ŻYWKO Szymon 99-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1:53.76 1 12
8 9 126
CZYŻEWSKI Jakub 95-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 1:54.22 PB 15
9 6 223
KOCAK Patryk 99-07-01 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1:54.71 17
10 10 208
TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL ZTE Radom (MZ) 1:55.21 18

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.043928146362305 s.