95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-25 17:00:54
M100 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-08-23
DZIEŃ 2
2019-08-24
DZIEŃ 3
2019-08-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:05  Trójskok M 
15:15  Oszczep K 
15:35  100 m M  [pre]
15:55  100 m K  [pre]
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
16:40  Tyczka M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  Kula K 
17:25  400 m M  [el]
17:35  400 m K  [el]
18:05  100 m M  [el]
18:10  Oszczep M 
18:25  100 m K  [el]
18:25  Trójskok K 
18:50  800 m K  [el]
19:05  800 m M  [el]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:00  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Min. MŚ 10.10 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. IO 10.05 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-23 20:04:23
100 m M - elim 2 Planowany START: 2019-08-23 18:05 WYSTARTOWANO: 18:18:20
+1.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 353
SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10.27 0.158 Q SB 1
2 8 390
GAŁANDZIEJ Jakub 97-03-17 OŚ AZS Poznań (WP) 10.43 (428) 0.106 Q PB 4
3 2 54
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 10.46 0.179 q PB 6
4 6 113
PLICHTA Antoni 00-01-10 LKS Lubusz Słubice (LB) 10.51 (504) 0.164 8 7
5 3 94
JAKÓBCZYK Michał 95-05-13 KS Agros Zamość (LU) 10.59 0.201 3 10
6 7 370
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 10.65 (641) 0.161 PB 1 12
7 5 235
BRZEZIŃSKI Maciej 93-03-27 KS AZS AWF Kraków (MA) 10.78 0.108 18
8 1 77
ŁAWRUSZKO Michał 96-09-04 AZS UMCS Lublin (LU) 11.01 0.247 19

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.045372009277344 s.