98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 18:41:50
M800 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti 2011-09-10
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. MŚ 1:45.20 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 1:45.90 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-11 17:22:13
800 m M - elim 2 Planowany START: 2022-06-11 11:10 WYSTARTOWANO: 11:17:59
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 88 KITLIŃSKI Michał 98-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 1:53.98 Q 10
2 6 161 BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 1:54.03 Q 11
3 8 22 DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:54.50 1 12
4 5 225 MAKOWSKI Mateusz 04-08-05 MKS Pułtusk (MZ) 1:55.18 15
5 7 290 WARZECHA Henryk 96-07-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:55.30 16
6 3 173 ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:55.78 17
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:48.21
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:49.10
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:49.43
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:47.73
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:47.80
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:48.30
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0370739 s. | Mem: 1.25 megabytes