97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 12:17:32
M200 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico D.F. 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Seville 1999-08-25
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin OLIMPIA Poznań Monachium 2002-08-09
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
Min. ME U23 (U23) 21.20 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 21.35 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 20.24 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 12:15:01
200 m M - elim 2 Planowany START: 2021-06-25 12:00 WYSTARTOWANO: 12:06:06
+0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 170
ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 21.33 0.183 Q 4
2 4 633
BOGACZYŃSKI Igor 03-11-07 MKL Jarocin (WP) 21.48 0.205 Q 8
3 7 671
WESELA Adrian 98-11-15 OŚ AZS Poznań (WP) 21.75 0.215 3 11
4 8 554
PAJĄK Jakub 01-01-19 AZS-AWF Katowice (SL) 21.86 0.153 1 12
5 6 134
ADAMSKI Przemysław 96-12-27 KS Agros Zamość (LU) 22.15 0.165 14
6 3 25
SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 23.57 0.176 15
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KRAWCZUK Łukasz 89 WKS Śląsk Wrocław 21.18
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.25
3 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.27
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 20.88
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.10
3 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 21.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.366653 s. | Mem: 1.25 megabytes