99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
M200 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico (MEX) 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Sevilla (ESP) 1999-08-25
Min. MŚ 20.16 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 20.16 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 17:58:53
200 m M - elim 2 Planowany START: 2023-07-28 11:15 WYSTARTOWANO: 11:20:42
-0.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 7 109 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin (LU) 21.10 0.138 Q 3
2 5 596 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin (ZP) 21.11 0.132 Q 4
3 2 185 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 21.65 0.107 q 8
4 8 17 PAŚ Dominik 03-11-28 KS AZS AWF Wrocław (DS) 22.04 0.132 14
4 470 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 KS AZS AWF Katowice (SL) DNF 0.267
3 574 ŁAZOWY Cezary 04-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) DNS
6 214 KOWALUK Dariusz 96-04-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.66
2 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 20.90
3 KOZŁOWSKI Przemysław 98 KS AZS AWF Katowice 21.24
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 20.99
2 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.05
3 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 21.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.017457 s. | Mem: 1.25 megabytes