97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 15:57:41
K800 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
1:53.28 KRATOHVILOVA Jarmila TCH Munich (GER) 1983-07-26
RE 1:53.28 KRATOHVILOVA Jarmila TCH Munich 1983-07-26
RP 1:56.95 JANUCHTA Jolanta GWARDIA Warszawa Budapest 1980-11-08
RP (U23) 1:59.87 STEFAŃSKA Wanda GWARDIA Warszawa Athens 1982-07-09
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
Min. ME U23 (U23) 2:04.50 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 2:07.30 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 2:05.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 1:59.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 15:24:19
800 m K - elim 3 Planowany START: 2021-06-25 18:30 WYSTARTOWANO: 18:43:42
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 268
SARNA Angelika 97-10-01 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:05.37 Q 1
2 6 578
MEGGER Eliza 99-08-29 LKS Pszczyna (SL) 2:05.64 Q 2
3 3 363
KOCZANOWA Margarita 99-02-01 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:05.76 q 3
4 8 541
HAJDA Teresa 98-09-27 AZS-AWF Katowice (SL) 2:09.37 PB 3 11
5 7 528
STÓJ Alicja 01-03-23 SKLA Sopot (PM) 2:09.40 1 12
6 2 448
JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok (PD) 2:10.59 16
7 5 401
SOWA Oliwia 01-01-16 MLUKS Tarnów (MA) 2:12.30 SB 18
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:04.52
2 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:04.64
3 SABAT Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:05.12
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 SABAT Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:02.94
2 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:03.46
3 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 2:04.29
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.427639 s. | Mem: 1.25 megabytes