Numer Konkurencja Runda Seria Zawodnik Klub Info ALL Info 1 Info 2 Info 3 Info 4 Info 5
3 Mwd 3 0 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław SB SB
5 K400pł 3 0 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław PB PB
5 K400pł 1 1 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław Q PB PB Q
7 K400pł 3 0 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław SB SB
7 K400pł 1 2 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław Q Q
12 K100 2 1 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław Q SB SB Q
12 K200 1 3 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław q q
15 K400 1 2 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław PB PB
19 Kw 3 0 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław SB SB
25 K400 1 3 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław SB SB
26 K5000 1 1 MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka PB
27 K800 1 2 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica PB PB
29 Kw 3 0 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław PB PB
31 K400 1 1 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz q q
35 M5000 1 1 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL SB
45 K400 3 0 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL PB
45 K400 1 2 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Q PB PB Q
47 M800 1 3 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Q Q
53 Mt 3 0 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL SB SB
55 M800 1 2 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz q q
56 Mw 3 0 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz PB =PB
64 Kwd 3 0 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz SB
74 M100 1 1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń q q
74 Mwd 3 0 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń PB PB
78 M1500 1 1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń SB SB
84 M10ch 1 1 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno SB ~~
88 Mo 3 0 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka SB SB
90 K5000 1 1 BŁASZCZYK Adela AZS UMCS Lublin PB
91 M200 1 1 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin q q
94 M400pł 1 2 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin Q Q
97 M400 3 0 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin PB
97 M400 1 1 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin Q Q
98 M400pł 1 1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin Q Q
99 M400 1 3 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin SB SB
101 K3000p 1 1 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin PB PB
102 M800 1 1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin Q Q
104 M400 1 2 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin q PB PB q
104 M4x400 1 1 AZS UMCS Lublin SB
105 M100 2 1 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin q q
106 M100 1 1 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin Q Q
108 Mo 3 0 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin SB SB
109 M100 1 3 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin q SB SB q
112 M800 1 1 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin Q Q
113 M110 1 1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin Q Q
117 K800 1 1 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin Q Q
119 K4x400 1 1 AZS UMCS Lublin SB
119 K400 1 1 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin Q PB PB Q
121 M200 3 0 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin PB PB
121 M200 1 3 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin Q Q
124 M100 1 3 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość Q Q
126 Mmłot 3 0 MAZUR Michał KS Agros Zamość SB
128 K100 1 2 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość q q
130 Kmłot 3 0 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość SB SB
134 Mwd 3 0 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska SB SB
136 K100pł 1 2 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy =SB =SB
140 Ko 3 0 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski PB PB
143 Kwd 3 0 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. SB =SB
147 M110 3 0 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. PB PB
147 M110 1 1 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. q q
148 Kmłot 3 0 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. PB PB
149 M200 3 0 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. PB PB
149 M200 1 1 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. Q Q
153 K400pł 1 3 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów q PB PB q
154 M400 1 1 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów PB PB
156 K100pł 1 3 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów Q Q
162 K10ch 1 1 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów >
164 M200 3 0 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra =SB =SB
164 M200 1 1 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra Q Q
165 K5000 1 1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów PB
174 M400 3 0 SZWED Maksymilian AZS Łódź PB RP U23
174 M400 1 2 SZWED Maksymilian AZS Łódź Q Q
177 M100 2 2 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz q q
181 Mw 3 0 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki =PB =PB
184 M400 1 2 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki q q
187 Mtrójs 3 0 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola SB SB
205 M4x100 1 2 AKL Ursynów Warszawa SB
206 M100 2 2 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa Q Q
210 M800 1 2 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa q q
212 K200 1 3 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa SB SB
212 K400 1 1 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa SB SB
213 K200 3 0 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa SB SB
213 K200 1 1 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa Q Q
215 K4x400 1 2 KS AZS AWF Warszawa II SB L TR 17.3.3
217 M800 1 3 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa Q Q
217 M4x400 1 2 KS AZS AWF Warszawa SB
218 K3000p 1 1 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa SB SB
218 K5000 1 1 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa PB
221 K800 1 1 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa q q
227 Mkula 3 0 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa SB SB
229 K400pł 1 3 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa Q PB PB Q
229 K4x400 1 1 KS AZS AWF Warszawa SB
230 K800 1 2 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa Q Q
231 M400pł 1 1 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa PB PB
233 M110 3 0 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa SB SB
233 M110 1 2 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa Q Q
234 K4x100 1 2 KS AZS AWF Warszawa SB
235 M400 1 2 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa SB SB
236 K400 1 3 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa q PB PB q
239 Mkula 3 0 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa SB SB
245 K800 1 2 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa Q Q
249 K100 2 1 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa Q Q
250 K100 3 0 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa SB SB
250 K100 1 2 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa Q Q
250 K100pł 1 2 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa Q Q
255 Mwd 3 0 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa SB SB
256 K100 3 0 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa SB SB
256 K100 1 3 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa Q Q
256 K200 1 3 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa Q Q
260 K100 2 1 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów q q
263 K400pł 1 3 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw SB SB
268 M4x100 1 2 KS Sprintwarsaw SB
269 M4x400 1 2 KS Sprintwarsaw SB
288 K400pł 1 2 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa Q Q
289 K400pł 1 1 MISIAK Michalina OKS Start Otwock PB PB
290 M1500 1 1 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock PB PB
293 M3000p 1 1 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom PB PB
294 K100 2 1 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom q q
295 K400pł 1 3 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom Q PB RP U20 PB Q RP U20
296 M100 2 2 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom Q Q
299 K200 3 0 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom SB SB
299 K100 3 0 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom SB YC TR 16.5.3 SB YC TR 16.5.3
299 K100 1 3 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom Q SB SB Q
299 K200 1 2 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom Q Q
300 Mtrójs 3 0 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom PB PB
301 M110 1 1 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom Q Q
305 K400pł 1 1 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom Q Q
307 K100pł 1 1 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom Q Q
307 K100pł 3 0 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom PB
317 M110 3 0 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock PB
317 M110 1 1 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock q q
320 K10ch 1 1 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie ~
329 M1500 1 1 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków PB PB
330 K100pł 3 0 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków PB
330 K100pł 1 3 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków Q Q
332 M400pł 3 0 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków PB PB
332 M400pł 1 1 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków Q Q
333 K800 1 2 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków Q Q
337 M4x400 1 1 KS AZS AWF Kraków SB
337 M400 1 3 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków PB PB
341 K100pł 1 2 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków Q Q
343 Mtrójs 3 0 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków PB PB
344 K100pł 1 3 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków q q
345 K100pł 3 0 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków =PB
345 K100pł 1 1 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków Q Q
347 M10ch 1 1 SROKA Karol KS AZS AWF Kraków PB
349 Mtrójs 3 0 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków SB SB
352 M110 1 2 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków PB PB
357 M400pł 3 0 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka SB SB
357 M400pł 1 2 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka Q Q
360 Mtrójs 3 0 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków PB PB
361 M400pł 1 2 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków Q Q
362 Ko 3 0 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków PB PB
365 M400pł 1 1 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Q Q
366 M110 3 0 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole SB SB
366 M110 1 2 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Q Q
368 K100pł 1 3 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole SB SB
369 Mo 3 0 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole PB PB
374 Mw 3 0 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów =SB =SB
376 M100 2 1 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów Q Q
378 M100 1 2 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów Q Q
379 K800 1 1 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów Q Q
382 K4x100 1 1 CWKS Resovia Rzeszów SB
389 Mtrójs 3 0 RÓG Jakub LKS Stal Mielec PB PB
392 K100 1 3 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa q q
394 Ko 3 0 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok SB SB
397 M110 1 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok Q Q
398 K200 1 1 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok Q Q
399 K400pł 1 1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok SB SB
400 K400 1 1 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok Q Q
401 Kkula 3 0 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok PB PB
404 M4x400 1 2 KS Podlasie Białystok SB
406 M400pł 3 0 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok PB PB
406 M400pł 1 2 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok q q
409 K5000 1 1 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok SB
410 Kmłot 3 0 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok SB SB
411 M100 2 1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok q q
418 K5000 1 1 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol PB
420 K3000p 1 1 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol PB PB
420 K5000 1 1 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol PB
422 Ko 3 0 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki SB SB
425 M4x100 1 2 MKS Juvenia Białystok SB
427 M4x400 1 2 MKS Juvenia Białystok SB
431 Kw 3 0 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk =SB =SB
436 Mtrójs 3 0 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk =PB =PB
437 M200 3 0 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk PB RP U20 PB RP U20
437 M100 1 1 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Q Q
437 M200 1 2 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Q SB SB Q
446 K4x400 1 2 AZS-AWFiS Gdańsk SB
451 M3000p 1 1 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk SB SB
452 M100 1 3 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk SB SB
452 M100 2 1 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk Q SB SB Q
453 K100 1 1 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk Q Q
453 K4x100 1 1 AZS-AWFiS Gdańsk SB
467 K4x100 1 2 AZS-AWFiS Gdańsk II SB
470 M800 1 2 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn Q Q
477 K5000 1 1 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum PB
478 K400 1 1 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck PB PB
481 Kwd 3 0 BIELSKA Edyta SKLA Sopot SB SB
482 Kw 3 0 BORYS Paulina SKLA Sopot =PB =PB
483 K400 1 2 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot Q Q
486 Kt 3 0 KUSY Emilia SKLA Sopot SB SB
487 Kt 3 0 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot SB SB
488 M110 3 0 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot PB =RP RPU23 PB
488 M110 1 2 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot Q Q
492 M3000p 1 1 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom PB PB
493 K10ch 1 1 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia >
495 M10ch 1 1 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa ~
496 M1500 1 1 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa PB PB
500 K200 1 1 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice PB PB
500 K400 1 1 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice PB PB
501 K4x100 1 1 KS AZS AWF Katowice SB
504 K5000 1 1 KLĘBOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Katowice PB
505 K800 1 2 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice q q
506 K400pł 1 2 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice q q
513 M1500 1 1 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice PB PB
516 K100 1 1 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice Q Q
517 K100 1 2 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice Q Q
519 K4x400 1 1 KS AZS AWF Katowice SB
519 K400 1 3 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice Q Q
524 K100pł 3 0 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice PB
524 K100pł 1 3 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice q =PB =PB q
528 K5000 1 1 MEGGER Eliza LKS Pszczyna PB
533 M1500 1 1 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała PB PB
533 M5000 1 1 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała PB
543 Kt 3 0 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce =PB =PB
548 K3000p 1 1 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice PB PB
557 K200 1 2 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Q Q
558 M400 1 2 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. Q Q
558 M400 3 0 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. PB
560 M1500 1 1 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. SB SB
563 M200 1 2 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. Q Q
565 M10ch 1 1 NOWAK Mateusz KU AZS UAM Poznań >~>> TR 54.7.5
567 M400 1 1 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów PB PB
568 Mkula 3 0 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września SB SB
569 M400 3 0 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin PB
569 M400 1 3 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin Q SB SB Q
570 K100 2 1 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo q q
576 K1500 1 1 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań PB PB
577 K400pł 1 3 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań SB SB
579 M400 1 3 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań SB SB
580 M4x400 1 1 OŚ AZS Poznań SB
582 K4x100 1 1 OŚ AZS Poznań SB
582 K100 2 2 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań Q Q
582 K200 1 3 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań q q
583 Mmłot 3 0 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań SB
584 Mmłot 3 0 FAJDEK Paweł OŚ AZS Poznań SB
585 M400pł 1 1 FILAR Igor OŚ AZS Poznań q SB SB q
586 K800 1 1 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań Q Q
587 Kwd 3 0 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań PB
591 K400pł 1 2 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań SB SB
592 Kmłot 3 0 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań PB PB
594 M5000 1 1 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań PB
597 K3000p 1 1 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań PB PB
599 M400 1 2 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań PB PB
601 M400 1 1 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań Q Q
602 K400pk 1 1 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań PB PB
602 K4x400 1 2 OŚ AZS Poznań SB
604 M1500 1 1 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań PB PB
605 M100 2 2 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań q q
606 M1500 1 1 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań PB PB
611 K400 1 3 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań SB SB
630 M5000 1 1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo PB
631 K3000p 1 1 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo SB SB
633 K400 1 3 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn Q PB RP U18 PB Q RP U18
634 M800 1 2 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn Q Q
635 M400 1 3 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Q Q
635 M400 3 0 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn SB
637 M3000p 1 1 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk SB SB
640 Mo 3 0 ĆWIK Wojciech MKL Jurand Szczytno SB SB
643 Kdysk 3 0 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno PB PB
647 K100 2 2 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard Q Q
649 Kt 3 0 BORKIEWICZ Marika KMS Szczecin PB PB
655 M100 1 2 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin Q Q
655 M200 1 3 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin Q Q
657 K200 1 3 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin Q SB SB Q
658 Mtrójs 3 0 KUDLA Nikodem MKL Szczecin PB PB
659 Mdysk 3 0 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin PB PB
660 M100 1 3 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin Q =SB =SB Q
660 M200 1 2 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin q q