97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
K400 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RE 47.60 KOCH Marita GDR Canberra 1985-10-06
RP 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal 1976-07-29
RP (U23) 51.31 WYCISZKIEWICZ Patrycja Olimpia Poznań Beijing (CHN) 2015-08-24
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti 2013-07-19
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
Min. ME U23 (U23) 53.80 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 54.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 53.90 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 51.35 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
400 m K - FINAŁ Planowany START: 2021-06-25 17:35 WYSTARTOWANO: 17:33:07 DEKORACJA 18:10
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 11
KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 50.72 0.236 PB 40
2 3 563
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92-12-03 AZS-AWF Katowice (SL) 51.52 0.194 35
3 6 115
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92-10-30 AZS UMCS Lublin (LU) 51.77 0.271 30
4 4 51
BAUMGART-WITAN Iga 89-04-11 BKS Bydgoszcz (KP) 52.17 0.307 26
5 1 523
KIEŁBASIŃSKA Anna 90-06-26 SKLA Sopot (PM) 52.20 0.159 SB 22
6 2 237
BAĆMAGA Dominika 95-11-21 AZS-AWF Warszawa (MZ) 52.71 0.199 PB 18
7 7 53
GACKA Kinga 01-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 52.77 0.166 15
8 8 521
FORMELLA Aleksandra 01-10-27 SKLA Sopot (PM) 53.68 0.242 13
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.44
2 BAUMGART-WITAN Iga 89 BKS Bydgoszcz 52.14
3 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92 AZS UMCS Lublin 52.23
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BAUMGART-WITAN Iga 89 BKS Bydgoszcz 51.48
2 KIEŁBASIŃSKA Anna 90 SKLA Sopot 51.51
3 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.63
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4964051 s. | Mem: 1.25 megabytes