99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 18:16:32
Kmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RE 82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RP 82.98 WŁODARCZYK Anita Skra Warszawa Warszawa (PGE Stadion Narodowy) 2016-08-28
Min. MŚ 73.60 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 74.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2023-07-28 18:16:32
Młot K Planowany START: 2023-07-28 17:00 ZAKOŃCZENIE: 18:08:00 DEKORACJA 19:16
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 478 WŁODARCZYK Anita 1985-08-08 KS AZS AWF Katowice (SL) 67.43 x x 69.84 70.91 69.84 70.91 40
2 14 125 KOPRON Malwina 1994-11-16 KS Wisła Puławy (LU) 68.91 69.52 70.54 x 69.45 x 70.54 35
3 6 119 ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 KS Agros Zamość (LU) 67.96 67.27 69.26 65.84 67.57 66.80 69.26 30
4 3 498 FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 KKL Kielce (SK) 63.13 66.03 68.88 x x 65.36 68.88 26
5 4 391 RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 KS Podlasie Białystok (PD) 63.87 64.36 x x x 64.55 64.55 22
6 5 59 NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 LUKS Start Nakło (KP) 62.17 x 62.25 64.16 61.18 61.00 64.16 18
7 12 501 KACZMAREK Marika 1996-04-25 KKL Kielce (SK) 62.67 63.67 61.91 63.72 x x 63.72 15
8 7 132 JĘDRZEJCZAK Agata 1995-12-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 63.48 x 62.86 x x x 63.48 13
9 8 251 BOMBA Karolina 2002-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) 59.95 x x 59.95 8
10 10 139 KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 53.59 55.83 57.85 57.85 5
11 13 537 KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 OŚ AZS Poznań (WP) x 51.54 x 51.54 3
12 2 22 ŻYGADŁO Kamila 2001-10-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 47.15 46.89 45.69 47.15 1
13 11 549 SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 OŚ AZS Poznań (WP) 44.90 x x 44.90
1 235 WALCZAK Alicja 2003-05-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPRON Malwina 94 KS Wisła Puławy 69.60
2 RÓŻAŃSKA Ewa 00 KS AZS AWF Warszawa 69.24
3 FURMANEK Katarzyna 96 KKL Kielce 68.69
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOPRON Malwina 94 AZS UMCS Lublin 75.42
2 WŁODARCZYK Anita 85 AZS-AWF Katowice 74.06
3 FIODOROW Joanna 89 OŚ AZS Poznań 72.31
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0304461 s. | Mem: 1.25 megabytes