98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 13:56:53
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
10:15  Dysk M 
11:00  Trójskok K 
11:00  Tyczka K 
11:05  100 m K  [el]
11:30  100 m M  [el]
11:50  400 m M  [el]
12:15  400 m K  [el]
12:35  Młot M 
12:40  100 m K  [F]
12:50  100 m M  [F]
14:40  Dysk K 
15:45  W dal M 
16:15  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:45  1500 m K  [s]
17:57  Wzwyż K 
18:00  1500 m M  [s]
18:20  400 m pł K  [F]
18:35  400 m pł M  [F]
19:00  400 m M  [F]
19:15  400 m K  [F]
19:35  4x100 m M  [s]
19:50  4x100 m K  [s]
20:05  3000 m prz. M  [s]
20:20  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich (SUI) 2009-08-26
RE 5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zürich (SUI) 2009-08-26
RP 4.85i ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris (FRA) 2011-03-06
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London 2002-08-23
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
Min. MŚ 4.70 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 4.60 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 4.20 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-06-10 13:56:53
Tyczka K Planowany START: 2022-06-10 11:00 ZAKOŃCZENIE: 13:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 3.20 3.40 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.21 wynik inf punkty
1 13 409 KASZUBA Agnieszka 98-08-31 KL Gdynia (PM) - - - o - o xo xo xxx 4.10 40
2 5 468 CHAMOT Maja 03-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) - - - o - o o xxx 4.00 35
3 6 426 KUSY Emilia 98-12-09 SKLA Sopot (PM) - - - xo xo o xo xxx 4.00 =SB 30
4 8 9 ŁYKO Anna 01-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - xo o xxx 3.90 26
5 16 41 IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - xxo o o xxx 3.80 22
6 2 429 NICHOLS Lilly 06-03-23 SKLA Sopot (PM) - xo o o xo xxx 3.80 18
7 10 486 JASTRZĄB Zofia 06-12-19 KKL Kielce (SK) o xo o o xxx 3.70 15
8 12 283 MIREK Katarzyna 98-04-27 KS AZS AWF Kraków (MA) - xo o xo xxx 3.70 PB 13
9 9 427 LEWANDOWSKA Natalia 05-09-04 SKLA Sopot (PM) - o o xxo xxx 3.70 =PB 8
10 1 405 TYSZKO Laura 07-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) xo o xxo xxo xxx 3.70 PB 5
11 11 210 SZYMANEK Maja 00-07-05 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - o xxx 3.60 3
12 4 410 TORLIŃSKA Julia 08-07-22 KL Gdynia (PM) o o xo xxx 3.60 =PB 1
13 14 575 BRYKAŁA Dominika 02-03-31 UKS OSoT Szczecin (ZP) - xo xo xxx 3.60 =PB
14 3 484 BISKUPSKA Natalia 05-08-16 KKL Kielce (SK) o xo xxx 3.40
14 7 564 GABORSKA Zofia 04-08-04 MKL Szczecin (ZP) o xo xxx 3.40
16 15 569 KALINICZENKO Jelizawieta 06-08-15 OSOT Szczecin (ZP) o xxx 3.20
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.10
2 KUSY Emilia 98 SKLA Sopot 4.00
3 ŁYKO Anna 01 KS AZS AWF Wrocław 4.00
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 WOJEWÓDZKA Wiktoria 97 OSOT Szczecin 4.20
2 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.20
3 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.00
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0592079 s. | Mem: 1.25 megabytes