97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 15:57:41
M800 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti 2011-09-10
RP (U20) 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin UKL Ósemka Police Szczecin 2006-06-24
RP (U20) 1:44.51* RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Min. ME U23 (U23) 1:48.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 1:49.70 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 1:45.20 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-06-26 15:57:41
800 m M - FINAŁ Planowany START: 2021-06-26 15:30 WYSTARTOWANO: 15:34:20 DEKORACJA 16:10
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 5 710
DOBEK Patryk 94-02-13 MKL Szczecin (ZP) 1:48.21 40
2 4 202
BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 1:49.10 35
3 1 78
SIERADZKI Patryk 98-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:49.43 SB 30
4 6 210
OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź (LD) 1:50.96 26
5 8 216
SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź (LD) 1:51.15 22
6 3 200
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 1:51.20 18
7 7 602
MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 1:51.53 15
8 2 329
TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL Optima Radom (MZ) 1:51.91 13
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:47.73
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:47.80
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:48.30
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:55.19
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:55.61
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:56.00
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4974539 s. | Mem: 1.25 megabytes