97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:00:09
Mdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
74.08 SCHULT Jürgen GDR Neubrandenburg (GDR) 1986-06-06
RE 74.08 SCHULT Jürgen GDR Neubrandenburg 1986-06-06
RP 71.84 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław Hengelo 2013-06-08
RP (U23) 64.74 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław Biała Podlaska 2005-06-26
Min. ME U23 (U23) 56.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. IO 66.00 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-26 16:00:09
Dysk M Planowany START: 2021-06-25 15:55 ZAKOŃCZENIE: 16:50:00 DEKORACJA 18:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 46
MAŁACHOWSKI Piotr 83-06-07 WKS Śląsk Wrocław (DS) 62.81 63.89 63.73 63.64 x 64.67 64.67 SB 40
2 8 422
STÓJ Bartłomiej 96-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 63.56 x x x x x 63.56 35
3 11 191
URBANEK Robert 87-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 61.08 60.59 59.49 x 61.34 62.33 62.33 30
4 12 127
STACHNIK Oskar 98-03-01 AZS UMCS Lublin (LU) 59.07 x x 58.24 x 60.07 60.07 26
5 9 139
LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 KS Agros Zamość (LU) 53.48 x x 50.70 x 53.61 53.61 22
6 4 511
DARGA Marcin 89-07-02 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 47.79 49.64 49.60 x 49.31 49.41 49.64 SB 18
7 2 29
ZYGMUNT Patryk 98-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 48.69 x x x 46.61 44.37 48.69 15
8 3 703
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 46.55 45.98 45.20 45.52 44.13 44.79 46.55 PB 13
9 7 711
GŁADKOWSKI Mateusz 01-01-05 MKL Szczecin (ZP) x x 45.48 45.48 8
10 5 43
JARMOŁOWICZ Michał 99-05-28 WKS Śląsk Wrocław (DS) 43.35 44.85 44.91 44.91 5
11 1 556
PUDŁOWSKI Szymon 89-07-20 AZS-AWF Katowice (SL) 44.77 x x 44.77 SB 3
6 704
MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 STÓJ Bartłomiej 96 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 63.05
2 URBANEK Robert 87 MKS Aleksandrów Łódzki 62.48
3 MAŁACHOWSKI Piotr 83 WKS Śląsk Wrocław 60.15
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 STÓJ Bartłomiej 96 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 64.33
2 MAŁACHOWSKI Piotr 83 WKS Śląsk Wrocław 63.17
3 URBANEK Robert 87 MKS Aleksandrów Łódzki 61.98
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4027529 s. | Mem: 1.25 megabytes