98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 17:44:28
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

10:30  200 m M  [el]
10:50  200 m K  [el]
11:10  800 m M  [el]
14:00  Wzwyż M 
14:15  Oszczep M 
14:45  W dal K 
15:10  100 m pł K  [el]
15:55  110 m pł M  [F]
16:00  Oszczep K 
16:10  Kula M 
16:15  100 m pł K  [F]
16:30  200 m M  [F]
16:55  200 m K  [F]
17:10  800 m K  [s]
17:20  800 m M  [F]
17:35  4x400 m M  [s]
17:45  4x400 m K  [s]
17:55  5000 m M  [s]
18:15  5000 m K  [s]
REKORDY
23.37 CROUSER Ryan USA Eugene (USA) 2021-06-18
RE 23.06 TIMMERMANN Ulf GDR Chania (GRE) 1988-05-22
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Warszawa 2019-07-28
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Władysławowo 2019-08-03
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
Min. MŚ 21.10 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 20.85 Monachium (GER) 2022-08-15
 

Data aktualizacji: 2022-06-11 17:44:28
Kula M Planowany START: 2022-06-11 16:10 ZAKOŃCZENIE: 17:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 469 HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 20.40 20.00 20.29 20.48 x 21.17 21.17 SB 40
2 1 545 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 19.29 20.30 20.29 19.75 x x 20.30 35
3 5 461 SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 19.58 19.24 19.64 19.32 x 19.89 19.89 30
4 2 263 GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.60 x 18.85 18.36 x 18.76 18.85 SB 26
5 8 93 ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) x 18.11 17.72 18.83 x x 18.83 22
6 7 266 PAROL Jan 95-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.60 x x x 18.34 x 18.60 SB 18
7 6 554 MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 17.52 17.53 18.30 17.93 x x 18.30 15
8 11 477 MAZUR Szymon 98-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 17.91 x 18.08 18.13 17.79 17.97 18.13 13
9 10 183 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 17.34 17.78 17.99 17.99 8
10 9 553 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.39 15.80 x 15.80 5
11 4 557 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.99 14.25 14.22 14.99 3
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.81
2 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.00
3 PAROL Jan 95 WLKS Nowe Iganie 19.37
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.64
2 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.49
3 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 19.97
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0633571 s. | Mem: 1.25 megabytes