98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 15:19:37
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

10:30  200 m M  [el]
10:50  200 m K  [el]
11:10  800 m M  [el]
14:00  Wzwyż M 
14:15  Oszczep M 
14:45  W dal K 
15:10  100 m pł K  [el]
15:55  110 m pł M  [F]
16:00  Oszczep K 
16:10  Kula M 
16:15  100 m pł K  [F]
16:30  200 m M  [F]
16:55  200 m K  [F]
17:10  800 m K  [s]
17:20  800 m M  [F]
17:35  4x400 m M  [s]
17:45  4x400 m K  [s]
17:55  5000 m M  [s]
18:15  5000 m K  [s]
REKORDY
98.48 ŽELEZNÝ Jan CZE Jena (GER) 1996-05-25
RE 98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena (GER) 1996-05-25
RP 89.55 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Turku (FIN) 2021-06-08
RP (U23) 84.97 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWF Gdańsk Gavle (SWE) 2019-07-13
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. MŚ 85.00 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 84.00 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 72.00 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-06-11 15:19:37
Oszczep M Planowany START: 2022-06-11 14:15 ZAKOŃCZENIE: 15:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 220 KRUKOWSKI Marcin 92-06-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) x 80.44 - - - x 80.44 SB 40
2 1 62 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 78.22 67.96 - 70.60 75.59 x 78.22 PB 35
3 13 376 LEBIODA Piotr 92-05-28 LUKS Hańcza Suwałki (PD) x 78.01 x 75.54 71.36 77.67 78.01 SB 30
4 3 91 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 AZS UMCS Lublin (LU) 72.35 73.68 76.77 73.15 x x 76.77 SB 26
5 10 64 WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło (KP) 72.90 73.24 73.17 x x 71.91 73.24 22
6 9 74 MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka (KP) 68.14 72.06 66.23 67.47 x 66.72 72.06 18
7 5 318 MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 67.10 71.77 69.09 x x 63.98 71.77 PB 15
8 12 73 MERTKA Jonasz 99-05-29 UKS Cyprianka (KP) x x 70.17 68.46 62.39 66.37 70.17 PB 13
9 2 374 CHMIELAK Hubert 89-06-19 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 66.13 67.72 x 67.72 8
10 6 415 KOŚCIÓW Dawid 90-06-05 LKS Jantar Ustka (PM) 64.11 x 64.84 64.84 5
11 8 209 SUMIŃSKI Wojciech 94-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 64.19 x x 64.19 3
11 211 TOPOLEWSKI Maciej 95-04-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x x x NM
4 182 GIEREK Rafał 96-02-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 83.86
2 MRZYGŁÓD Cyprian 98 AZS-AWFiS Gdańsk 78.20
3 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95 AZS UMCS Lublin 76.86
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 83.51
2 MRZYGŁÓD Cyprian 98 AZS-AWFiS Gdańsk 76.86
3 CHMIELAK Hubert 89 LUKS Hańcza Suwałki 76.52
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.084208 s. | Mem: 1.25 megabytes