97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:08:21
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
6.18i DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (GBR) 2020-02-15
RE 6.18i DUPLANTIS Armand SWE Glasgow 2020-02-15
RP 6.02 LISEK Piotr OSOT Szczecin Monaco (MON) 2019-07-12
RP (U23) 5.91 WOJCIECHOWSKI Paweł Zawisza Bydgoszcz Szczecin 2011-08-15
RP (U20) 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Żary 2008-06-01
RP (U18) 5.30 KOLASA Ryszard BAŁTYK Gdynia Sopot 1981-09-20
Min. ME U23 (U23) 5.30 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 5.10 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 5.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 5.80 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:08:21
Tyczka M Planowany START: 2021-06-25 16:00 ZAKOŃCZENIE: 18:57:00 DEKORACJA 19:25
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 4.20 4.40 4.60 4.80 5.00 5.20 5.40 5.60 5.70 5.80 5.92 wynik inf punkty
1 12 717
LISEK Piotr 92-08-16 OSOT Szczecin (ZP) - - - - - - o o x- o xxx 5.80 SB 40
2 9 22
SOBERA Robert 91-01-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - xo x- o xxx 5.70 =SB 35
3 7 84
WOJCIECHOWSKI Paweł 89-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - xxo - xo r 5.70 SB 30
4 13 60
CHMARA Sebastian 99-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - xo o xxo xxr 5.00 =PB 26
5 10 74
PAWLIK Karol 94-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o xxx 4.80 22
6 1 307
GAWENDA Michał 05-06-15 OKS Skra Warszawa (MZ) - xxo xo o xxx 4.80 18
7 11 599
KUPCZAK Adrian 02-01-27 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - xo xo xxx 4.80 =SB 15
8 4 18
NAWOCKI Paweł 01-03-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - o o xxx 4.60 10,5
8 5 734
CZERNIAK Przemysław 84-03-27 SL Olimpia Poznań (WP) - o o xxx 4.60 SB 10,5
10 6 598
KEMPSKI Filip 02-09-12 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - o xxo xxx 4.60 =SB 5
11 2 277
SZEWCZYK Stanisław 97-03-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xxo xxx 4.40 3
12 3 517
NOWAK Dariusz 97-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) xo xxx 4.20 1
8 264
PIWOWARSKI Jakub 98-03-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xxx NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.61
2 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.21
3 CHMARA Sebastian 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.80
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.71
2 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.71
3 TOMALIK Damian 93 AZS-AWF Warszawa 4.80
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.73948693275452 s.