98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-09 23:30:33
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

15:00  100 m M  [pre]
15:10  Trójskok M 
15:20  100 m K  [pre]
15:25  Kula K 
15:50  400 m pł K  [el]
16:20  400 m pł M  [el]
16:45  Ceremonia Otwarcia 
REKORDY
18.29 EDWARDS Jonathan GBR Göteborg (SWE) 1995-08-07
RE 18.29 EDWARDS Jonathan GBR Göteborg (SWE) 1995-08-07
RP 17.53 HOFFMANN Zdzisław LEGIA Warszawa Madrid (ESP) 1985-06-04
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Warszawa 1986-06-17
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Lublin 1983-05-28
Min. MŚ 17.14 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 16.95 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 15.80 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-06-09 23:30:33
Trójskok M Planowany START: 2022-06-09 15:10 ZAKOŃCZENIE: 16:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 26 ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15.99
+0.5
x
+1.2
16.09
+0.9
x
+1.0
x
+0.5
16.35
+1.1
16.35
+1.1
SB 40
2 5 208 SULWIRSKI Rafał 96-07-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 15.02
-0.5
15.28
+0.6
x
+1.2
15.57
+1.3
x
+1.7
x
+1.9
15.57
+1.3
PB 35
3 2 192 KULMACZEWSKI Jan 95-04-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 15.08
+0.4
x
+0.5
14.17
+0.8
x
+0.7
15.56
+1.4
x
+0.7
15.56
+1.4
SB 30
4 3 246 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 15.51
+0.6
x
+1.6
x
+1.1
x
+2.4
15.29
+1.1
x
+1.4
15.51
+0.6
SB 26
5 8 152 BRACKI Jakub 03-03-16 BKL Bełchatów (LD) x
+1.3
14.92
+1.5
15.17
+0.9
15.40
+0.7
15.33
+1.2
14.82
+1.4
15.40
+0.7
PB 22
6 4 462 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 KS AZS AWF Katowice (SL) 14.23
+0.0
x
+1.3
15.10
+1.5
14.73
+2.4
15.06
+0.9
x
+0.8
15.10
+1.5
PB 18
7 1 69 RUDNIK Kacper 01-03-24 MKL Toruń (KP) 14.73
+2.2
14.38
+0.6
x
+0.9
14.25
+0.8
x
+2.4
14.50
+1.1
14.73
+2.2
15
8 9 38 DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x
+1.1
14.42
+2.0
14.65
+0.9
x
+0.9
x
+0.9
x
+1.7
14.65
+0.9
13
9 6 21 OLSZEWSKI Adrian 78-07-28 MKS Piast Głogów (DS) 13.72
+0.7
x
+1.3
14.06
+1.3



14.06
+1.3
8
7 288 SZUMIEC Michał 01-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) x
+0.5
x
+0.6
x
+1.9



NM
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.38
2 SACHA Filip 96 KS AZS AWF Kraków 15.72
3 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL Optima Radom 15.43
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.38
2 HOFFMANN Karol 89 AZS UMCS Lublin 16.29
3 KULMACZEWSKI Jan 95 UKS Kapry-armexim Pruszków 15.64
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.046468 s. | Mem: 1.25 megabytes