97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 20:04:17
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
2.45 SOTOMAYOR Javier CUB Salamanca (ESP) 1993-07-27
RE 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm 1987-06-30
RE 2.42 BONDARENKO Bogdan UKR Nowy Jork 2014-06-14
RP 2.38 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Eberstadt 1996-08-18
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander WAWEL Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Min. ME U23 (U23) 2.17 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 2.13 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 2.17 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 2.33 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-25 20:04:17
Wzwyż M Planowany START: 2021-06-25 17:35 ZAKOŃCZENIE: 19:40:00 DEKORACJA 19:55
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.88 1.93 1.98 2.03 2.08 2.12 2.16 2.20 2.23 2.26 2.30 wynik inf punkty
1 15 100
KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - - - o o o o xo xo xxx 2.26 SB 40
2 11 68
KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - xxo xo o xxo o xo xxx 2.23 PB 35
3 13 201
BEDNAREK Sylwester 89-04-28 RKS Łódź (LD) - - - o xo xxo xo xxx 2.16 30
4 8 85
DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - o xo o xo xxx 2.08 =PB 26
5 4 428
JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o xo xxo xo xxx 2.08 22
6 7 457
MOSKAL Jakub 98-03-12 KS Podlasie Białystok (PD) - - xxo o xxx 2.03 18
7 3 736
HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - o o xo xxx 2.03 13
7 12 458
MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - o xo xxx 2.03 15
9 14 425
FIAŁA Igor 02-12-11 LUKS Namysłów (OP) o o o xxo xxx 2.03 PB 8
10 5 86
SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - o o xxx 1.98 4
10 6 149
JAROSZKIEWICZ Piotr 04-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - o o xxx 1.98 4
12 1 365
KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) o xo o xxx 1.98 1
13 2 487
MAŁEK Kewin 05-05-10 AML Słupsk (PM) o xo xo xxx 1.98
14 9 489
NIELUB Jakub 03-09-09 AML Słupsk (PM) o o xxx 1.93
15 10 735
KORDOŃSKI Adrian 99-04-13 LKS Fenix Słupsk (PM) - xo xxx 1.93
16 557
RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 AZS-AWF Katowice (SL) xxx NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.26
2 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.12
3 BEDENICZUK Bartłomiej 95 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.07
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.16
2 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.16
3 BEDENICZUK Bartłomiej 95 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.12
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2742999 s. | Mem: 1.25 megabytes