97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 15:24:56
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo (JPN) 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Min. ME U23 (U23) 7.60 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 7.45 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 7.60 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 8.22 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-26 15:24:56
W dal M Planowany START: 2021-06-26 13:45 ZAKOŃCZENIE: 14:55:00 DEKORACJA 15:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 1
KUCH Andrzej 91-10-27 niestowarzyszony (...) 7.40
+0.3
7.82
+1.9
7.86
+0.1
7.96
+0.1
7.85
+0.5
8.05
+1.4
8.05
+1.4
PB 40
2 3 543
JASZCZUK Tomasz 92-03-09 AZS-AWF Katowice (SL) 7.65
+0.6
7.61
-0.3
7.71
+1.4
7.44
+0.2
-
-
7.54
-0.1
7.71
+1.4
SB 35
3 13 10
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.56
+2.5
7.56
-0.6
7.54
+1.5
7.67
+1.6
7.63
+1.4
7.55
+2.4
7.67
+1.6
=SB 30
4 1 152
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.46
+1.7
7.51
+1.5
7.56
+1.0
7.51
+2.1
x
+1.8
7.55
+1.1
7.56
+1.0
26
5 12 400
RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) x
+1.5
x
+1.1
7.55
+1.3
7.27
-0.1
7.52
+0.2
x
+1.1
7.55
+1.3
SB 22
6 9 597
TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL) 7.39
+0.4
7.40
+1.8
x
+1.3
7.16
+0.5
x
+1.5
x
+1.6
7.40
+1.8
18
7 8 138
LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU) 7.30
+0.5
7.35
+1.4
7.05
+1.2
x
-0.2
6.78
-0.1
6.87
+0.2
7.35
+1.4
PB 15
8 7 496
KAŃSKI Norbert 98-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
+0.8
7.14
+1.6
7.06
+0.4
7.10
+1.5
x
+2.6
4.33
+0.1
7.14
+1.6
SB 13
9 4 444
CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 7.14
+0.6
x
+1.6
7.00
+1.8



7.14
+0.6
8
10 15 320
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 6.97
+2.6
7.08
+0.5
6.90
+0.8



7.08
+0.5
5
11 10 148
CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.07
+1.2
6.80
+2.3
6.98
+1.9



7.07
+1.2
3
12 11 246
GĄBKA Bartosz 99-05-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
+1.0
x
+0.7
7.07
+0.3



7.07
+0.3
1
2 408
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+0.9
x
+0.7
x
+3.5



NM
5 95
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP)





DNS
6 719
STRZAŁKOWSKI Adrian 90-03-28 STS Pomerania Szczecin (ZP)





DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.82
2 KUCH Andrzej 91 UMLKS START Wieruszów 7.75
3 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.68
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 8.10
2 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.85
3 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.70
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.266052 s. | Mem: 1.25 megabytes