99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 18:55:23
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo (JPN) 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta (ITA) 2001-07-14
Min. MŚ 8.25 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 8.27 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2023-07-29 18:55:23
W dal M Planowany START: 2023-07-29 17:20 ZAKOŃCZENIE: 18:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 91 KUCH Andrzej 91-10-27 AZS UMCS Lublin (LU) 7.45
+0.9
7.42
-1.0
7.67
-0.2
6.37
-0.9
7.68
-0.1
x
-1.0
7.68
40
2 5 720 TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL) 7.32
+1.0
6.80
-1.0
7.06
-0.6
7.03
-1.1
x
+0.6
7.29
-0.7
7.32
35
3 9 123 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
+0.1
x
+0.5
7.32
-0.8
x
-0.9
x
-0.4
x
-0.6
7.32
30
4 11 5 JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.30
+0.2
6.92
-0.6
7.21
-0.8
7.09
-1.1
4.98
-0.4
7.00
+0.1
7.30
26
5 4 203 GROCHOWSKI Krzysztof 07-01-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.12
+1.2
6.04
-0.6
7.02
-0.6
6.73
-1.2
6.65
-0.6
7.00
+0.0
7.02
22
6 3 184 PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) x
+0.1
6.98
-0.9
6.93
-0.9
x
+0.1
6.89
-0.9
x
-0.6
6.98
18
7 8 346 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+0.6
6.88
-0.7
6.94
-1.4
6.53
-1.0
x
-0.6
x
-0.4
6.94
15
8 10 167 BRACKI Jakub 03-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 6.79
+0.5
6.60
-0.9
x
-0.6
6.72
-1.6
x
-1.2
-
6.79
13
9 7 171 GABRYSIAK Szymon 03-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 6.72
+0.6
6.39
-1.3
6.51
-0.5



6.72
8
10 1 238 SOBORA Łukasz 78-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 6.36
+0.6
6.45
-0.1
6.40
-1.0



6.45
5
11 2 174 SZEWCZYK Maciej 04-01-23 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 6.07
+0.1
5.98
-0.5
5.89
-0.8



6.07
PB 3
12 12 173 KOTOWSKI Jędrzej 05-04-07 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 5.53
+0.2
3.95
-0.5
5.91
-1.1



5.91
PB 1
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 8.03
2 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.77
3 KUCH Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 7.52
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KUCH Andrzej 91 niestowarzyszony 8.05
2 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 7.71
3 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.67
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0136259 s. | Mem: 1.25 megabytes