97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
M100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
Min. ME U23 (U23) 10.50 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 10.65 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 10.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 10.05 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  preelim 3  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
100 m M - elim 1 Planowany START: 2021-06-24 17:57 WYSTARTOWANO: 17:59:57
+1.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 666
SIUDA Mateusz 98-05-05 OŚ AZS Poznań (WP) 10.42 0.162 Q 1
2 7 137
KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 10.82 0.168 Q 10
3 2 607
ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne (WP) 10.85 (844) 0.189 2 11
4 8 383
ŻAK Łukasz 97-05-31 KS AZS AWF Kraków (MA) 10.89 (882) 0.243 15
5 1 134
ADAMSKI Przemysław 96-12-27 KS Agros Zamość (LU) 10.91 0.207 17
6 6 455
ŁUPIŃSKI Rafał 01-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 12.51 0.164 22
7 3 73
OLSZEWSKI Remigiusz 92-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 12.65 0.201 23
8 4 25
SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 19.03 0.185 24
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 OLSZEWSKI Remigiusz 92 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 10.51
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.56
2 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.56
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.39
3 HAMPEL Eryk 97 OŚ AZS Poznań 10.48
3 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.48
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5141859 s. | Mem: 1.25 megabytes