97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:55:32
M4x100 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
36.84 NATIONAL Team JAM London 2012-08-11
RE 37.36 NATONIAL Team GBR Doha 2019-10-05
RP 39.16 klub AZS-AWF Kraków Szczecin 2008-07-05
RP 38.31 reprezentacja POLSKA London 2012-08-10
RP (U23) 38.79 - reprezentacja POLSKA Athens 1997-08-09
RP (U20) 40.73 klub AZS UWM Olsztyn Bielsko-Biała 2012-06-16
RP (U20) 39.31 reprezentacja POLSKA Barcelona 2012-07-13
RP (U18) 41.31 POLSKA Kowno 2001-08-04
RP (U18) 41.82 UKS ORKAN Środa Wlkp. Łódź 2013-07-27
Min. ME U23 (U23) 39.90 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 40.25 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 39.90 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 16:55:32
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-25 19:20 WYSTARTOWANO: 19:30:12 DEKORACJA 20:05
  PhotoFinish
msc tor seria foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 6 2 MAJEWSKI Jacek
KWIATKOWSKI Karol
KOZŁOWSKI Przemysław
SŁOWIKOWSKI Przemysław
AZS-AWF Katowice (SL) 39.93 0.145 40 1
2 5 2 GRZEŚKOWIAK Krzysztof
WYKROTA Patryk
WESELA Adrian
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań (WP) 40.37 0.214 35 2
3 4 2 SACHARCZUK Radosław
CZYKIER Damian
ŁĘCZYCKI Artur
KLEPACKI Maksymilian
KS Podlasie Białystok (PD) 41.17 0.213 30 3
4 3 2 MICHALAK Piotr
DEPTA Szymon
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk (PM) 41.98 0.155 26 4
1 3 1 BOIŃSKI Dominik
MALENDOWICZ Filip
KASZYŃSKI Dawid
GRZEGRZÓŁKA Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 42.23 0.211 22 5
5 7 2 JOPEK Michał
GRZĄKA Dawid
ZIMNIAK Kacper
BŁASZCZAK Karol
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 42.56 0.148 18 6
2 7 1 MALANOWSKI Łukasz
SZKOPAŃSKI Jakub
TYMIŃSKI Piotr
WAŚKIEWICZ Norbert
KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 43.93 0.197 28 7
3 5 1 SOBIECH Jakub
PŁASKOWICKI Damian
SOCHA Jan
BURKIEWICZ Eryk
KS Sprinterzy.com Kraków II (MA) 45.06 0.182 8
4 6 1 SEJDAK Jakub
KNERA Antoni
TARASKA Szymon
WIETESKA Tomasz
UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 45.33 0.212 8 9
4 1 ADAMSKI Przemysław
KRUPA Patryk
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość (LU) DQ 0.159 TR 17.3.1
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KS Podlasie Białystok 40.40
2 OŚ AZS Poznań 40.53
3 AZS-AWF Warszawa 40.68
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 AZS-AWF Katowice 40.33
2 OŚ AZS Poznań 40.40
3 KS Agros Zamość 40.57
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.078768 s. | Mem: 1.25 megabytes