97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 15:57:41
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti 2011-09-10
RP (U20) 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin UKL Ósemka Police Szczecin 2006-06-24
RP (U20) 1:44.51* RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Min. ME U23 (U23) 1:48.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 1:49.70 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 1:45.20 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 15:37:19
800 m M - elim 1 Planowany START: 2021-06-25 18:50 WYSTARTOWANO: 18:50:45
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 710
DOBEK Patryk 94-02-13 MKL Szczecin (ZP) 1:48.52 Q 1
2 3 602
MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 1:50.56 Q 5
3 6 216
SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź (LD) 1:50.81 q 6
4 7 40
DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:51.44 PB 8 7
5 5 616
CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:52.34 SB 5 9
6 8 117
KITLIŃSKI Michał 98-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 1:53.31 14
7 2 368
MARMON Patryk 97-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:54.69 19
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:47.73
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:47.80
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:48.30
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:55.19
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:55.61
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:56.00
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4338758 s. | Mem: 1.25 megabytes