97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:55:50
M4x400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
2:54.29 NATIONAL Team USA Stuttgart 1993-08-22
RE 2:56.60 NATIONAL Team GBR Atlanta 1996-08-03
RP 2:58.00 reprezentacja POLSKA Uniondale 1998-07-22
RP 3:02.78 klub ŚLĄSK Wrocław Zagrzeb 1999-08-16
RP (U23) 3:03.07 - reprezentacja POLSKA Turku 1997-07-13
RP (U20) 3:11.66 klub Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:05.05 reprezentacja POLSKA Barcelona 2012-07-15
RP (U18) 3:12.05 POLSKA Kowno 2001-08-05
RP (U18) 3:18.55 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Radom 2020-09-20
Min. ME U23 (U23) 3:07.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 3:10.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 3:08.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 16:55:50
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-26 15:40 WYSTARTOWANO: 15:43:49 DEKORACJA 16:20
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 642 OLEJNICZAK Jakub
KRZEWINA Jakub
ZIMNY Tymoteusz
BRYLIŃSKI Robert
OŚ AZS Poznań (WP) 3:08.30 0.226 66 1
2 5 116 KOTYRA Mikołaj
MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin (LU) 3:08.41 0.210 35 2
3 7 553 PAŹDZIERZ Adam
PAJĄK Jakub
KOZŁOWSKI Przemysław
MAJEWSKI Jacek
AZS-AWF Katowice (SL) 3:11.17 0.215 30 3
4 8 669 BUZAŁA Mikołaj
ZDROJEWSKI Amadeusz
NAWROT Mikołaj
WAWRZKOWICZ Jan
OŚ AZS Poznań II (WP) 3:13.31 0.158 4
5 6 411 HABRYCH Bartosz
JURCZYŃSKI Rafał
BILIŃSKI Robin
BUCK Dawid
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:13.57 0.131 22 5
6 3 200 JOŃCZYK Maciej
OSTROWSKI Filip
SZKUDLAREK Jakub
AUGUSTYNIAK Jakub
RKS Łódź (LD) 3:45.79 0.228 18 6
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 RKS Łódź 3:11.40
2 AZS UMCS Lublin 3:11.48
3 OŚ AZS Poznań 3:12.90
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 WKS Śląsk Wrocław 3:09.06
2 AZS UMCS Lublin 3:11.45
3 AZS-AWF Warszawa 3:13.56
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0591149 s. | Mem: 1.25 megabytes