99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
K400pł 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
51.46 MCLAUGHLIN Sydney USA Tokyo (JPN) 2021-08-04
51.41* MCLAUGHLIN Sydney USA Eugene (USA) 2022-06-25
RE 52.03 BOL Femke NED Tokyo (JPN) 2021-08-04
RE 51.45* BOL Femke NED London (GBR) 2023-07-23
RP 53.86 JESIEŃ Anna AZS-AWF Warszawa Osaka (JPN) 2007-08-28
Min. MŚ 54.90 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 54.85 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
400 m pł K Planowany START: 2023-07-27 16:22 WYSTARTOWANO: 16:22:19
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 2 148 WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 AZS-AWF Gorzów (LB) 57.83 0.179 Q PB 1
2 5 2 276 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom (MZ) 57.86 0.274 Q 2
3 7 2 204 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 58.06 0.242 q 3
1 6 3 278 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom (MZ) 58.88 0.249 Q 4
1 6 1 10 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław (DS) 59.01 0.175 Q 5
2 5 1 465 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice (SL) 59.62 0.186 Q 6
2 4 3 312 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków (MA) 59.87 0.218 Q 7
3 4 1 323 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków (MA) 60.73 0.230 q 8
3 7 3 230 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 60.96 0.182 8 9
4 3 3 103 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin (LU) 61.06 0.248 5 10
4 8 1 530 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań (WP) 62.20 0.320 3 11
4 8 2 307 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków (MA) 62.36 0.279 1 12
5 8 3 353 STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 62.64 0.480 13
5 7 1 325 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 62.66 0.299 14
5 6 2 540 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań (WP) 64.19 0.202 15
6 5 3 243 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 64.32 0.176 16
3 2 181 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 UKS Czempion Bełchatów (LD) DNS
3 1 233 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 SMOLIŃSKA Izabela 99 RLTL Optima Radom 57.16
2 KORZUCH Julia 95 KS AZS AWF Katowice 58.23
3 WOŁCZAK Aleksandra 03 AZS-AWF Gorzów 58.70
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 LINKIEWICZ Joanna 90 KS AZS AWF Wrocław 56.32
2 KORZUCH Julia 95 AZS-AWF Katowice 57.12
3 ANKIEWICZ Emilia 90 AZS-AWF Warszawa 57.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0142369 s. | Mem: 1.25 megabytes