99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
M100 1 2 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
Min. MŚ 10.00 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 10.00 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  preelim 3  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
100 m M - preelim 1 Planowany START: 2023-07-27 15:20 WYSTARTOWANO: 15:20:01
-1.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 6 477 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.02 (014) 0.171 Q 3
2 8 402 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok (PD) 11.06 0.165 8
3 5 489 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 11.07 0.211 9
4 2 11 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.19 (181) 0.166 13
5 7 512 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.28 0.180 16
6 3 522 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.33 0.192 17
7 4 25 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów (DS) 11.54 0.192 21
1 328 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.20
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 10.34
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.32
3 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0157919 s. | Mem: 1.25 megabytes