100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:11:41
M400 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
43.03 VAN NIEKERK Wayde RSA Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-14
RE 44.26 HUDSON-SMITH Matthew GBR Budapest (HUN) 2023-08-22
RE 44.07* HUDSON-SMITH Matthew GBR Oslo (NOR) 2024-05-30
RP 44.62 CZUBAK Tomasz RKS Skra Warszawa Sevilla (ESP) 1999-08-24
RP (U23) 45.35 PLAWGO Marek Warszawianka Annecy (FRA) 2002-06-22
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul (KOR) 1988-09-25
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul (KOR) 1988-09-25
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Lille (FRA) 2011-07-08
Min. IO 45.00 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 20:34:57
400 m M Planowany START: 2024-06-27 18:10 WYSTARTOWANO: 18:10:51
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 1 601 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań (WP) 46.62 0.169 Q 3
2 4 1 97 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin (LU) 46.70 0.177 Q 5
3 5 1 567 WRÓBEL Wiktor 05-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 47.71 0.186 PB 1 12
4 7 1 512 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 KS AZS AWF Katowice (SL) 48.18 0.258 16
5 2 1 154 KUBIŚ Eryk 01-04-22 AZS-AWF Gorzów (LB) 48.19 0.164 PB 17
6 3 1 608 WAWRZKOWICZ Jan 01-02-19 OŚ AZS Poznań (WP) 48.63 0.155 19
7 8 1 220 DZIUBA Szymon 99-10-20 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 50.16 0.244 22

1 4 2 174 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź (LD) 46.67 0.214 Q 4
2 7 2 558 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 47.03 0.226 Q 6
3 5 2 104 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin (LU) 47.23 (228) 0.231 q PB 7
4 8 2 184 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 47.23 (230) 0.219 q 8
5 1 2 235 KOWALUK Dariusz 96-04-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 47.81 0.192 SB 13
6 3 2 599 PYSZKA Mikołaj 02-10-05 OŚ AZS Poznań (WP) 47.85 0.157 PB 14
7 6 2 9 ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 48.07 0.150 15
8 2 2 178 PĘDZIWIATR Jakub 99-09-11 LKS MOSiR Sieradz (LD) 49.07 0.205 21

1 5 3 635 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.02 0.244 Q 1
2 7 3 569 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin (WP) 46.21 0.238 Q SB 2
3 6 3 99 HOŁUB Maciej 98-01-30 AZS UMCS Lublin (LU) 47.35 0.202 SB 8 9
4 8 3 337 LAMPART Tomasz 98-03-05 KS AZS AWF Kraków (MA) 47.36 0.234 PB 5 10
5 4 3 404 KLEPACKI Maksymilian 98-11-14 KS Podlasie Białystok (PD) 47.61 0.190 3 11
6 3 3 450 ŁOWICKI Michał 04-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.21 0.210 18
7 2 3 579 BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 OŚ AZS Poznań (WP) 48.78 0.205 SB 20
1 3 286 SAMULAK Aleksander 02-06-10 OKS Skra Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 ZALEWSKI Karol 93 KS AZS UWM Olsztyn 46.10
2 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 46.11
3 DUSZYŃSKI Kajetan 95 AZS Łódź 46.17
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ZALEWSKI Karol 93 KS AZS UWM Olsztyn 46.44
2 DUSZYŃSKI Kajetan 95 AZS Łódź 46.57
3 RZEŹNICZAK Mateusz 98 RKS Łódź 46.77
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0279229 s. | Mem: 1.25 megabytes