98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 20:33:19
K3000p 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
10:15  Dysk M 
11:00  Trójskok K 
11:00  Tyczka K 
11:05  100 m K  [el]
11:30  100 m M  [el]
11:50  400 m M  [el]
12:15  400 m K  [el]
12:35  Młot M 
12:40  100 m K  [F]
12:50  100 m M  [F]
14:40  Dysk K 
15:45  W dal M 
16:15  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:45  1500 m K  [s]
17:57  Wzwyż K 
18:00  1500 m M  [s]
18:20  400 m pł K  [F]
18:35  400 m pł M  [F]
19:00  400 m M  [F]
19:15  400 m K  [F]
19:35  4x100 m M  [s]
19:50  4x100 m K  [s]
20:05  3000 m prz. M  [s]
20:20  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
8:44.32 CHEPKOECH Beatrice KEN Monaco (MON) 2018-07-20
RE 8:58.81 SAMITOVA-GALKINA Gulnara RUS Beijing (CHN) 2008-08-17
RP 9:17.15 FRANKIEWICZ Wioletta AZS-AWF Kraków Athens (GRE) 2006-07-03
RP (U23) 9:39.40 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Debrecen 2007-07-15
RP (U20) 10:00.58 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo Bydgoszcz 2016-07-22
Min. MŚ 9:30.00 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 9:39.00 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 10:27.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-10 20:33:19
3000 m prz. K - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-10 20:20 WYSTARTOWANO: 20:18:43
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 10 169 KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 9:47.84 40 1
2 5 446 KAPAŁA Patrycja 97-03-26 KS AZS AWF Katowice (SL) 9:48.49 PB 35 2
3 8 518 KONIECZEK Alicja 94-11-02 OŚ AZS Poznań (WP) 9:49.10 30 3
4 7 544 KONIECZEK Aneta 97-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 10:03.52 26 4
5 1 177 CHORZĘPA Agnieszka 01-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 10:05.31 PB 22 5
6 2 396 KORALEWSKA Julia 02-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10:08.46 PB 18 6
7 12 601 DUTKEVYCH Viktoriya 97-12-30 UKRAINE () 10:27.45 PB 7 PK
8 6 436 PIECHOWSKA Regina 03-01-27 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 10:30.68 PB 15 8
9 11 476 MALINA Rozalia 04-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 10:48.43 PB 13 9
10 4 435 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 10:52.69 8 10
11 9 408 MIKOŁAJEWSKA Weronika 02-08-28 GKS Żukowo (PM) 11:03.71 5 11
12 3 329 SUROWIEC Patrycja 99-10-17 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 11:10.83 3 12
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KONIECZEK Aneta 97 WMLKS Nadodrze Powodowo 9:25.98
2 KONIECZEK Alicja 94 OŚ AZS Poznań 9:27.79
3 KRÓLIK Kinga 99 UKS Azymut Pabianice 9:41.80
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KOWAL Matylda 89 CWKS Resovia Rzeszów 9:57.16
2 ŚLUSARCZYK Mariola 90 UKS Barnim Goleniów 10:06.56
3 KAPAŁA Patrycja 97 AZS-AWF Katowice 10:11.51
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.062916 s. | Mem: 1.25 megabytes