99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-28 20:11:35
K400pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:20  Kula M Niep. 
15:20  100 m M  [pre]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:15  Trójskok M 
16:20  Kula K 
16:22  400 m pł K  [el]
16:48  100 m M  [el]
16:50  Dysk M 
17:15  400 m pł M  [el]
17:52  100 m M  [F]
18:06  400 m K  [el]
18:10  Trójskok K 
18:29  400 m M  [el]
18:36  Kula M 
18:40  Dysk K 
18:55  100 m K  [el]
19:20  1500 m M  [s]
19:28  1500 m K  [s]
19:40  3000 m prz. K  [s]
19:55  3000 m prz. M  [s]
20:10  100 m K  [F]
REKORDY
51.46 MCLAUGHLIN Sydney USA Tokyo (JPN) 2021-08-04
51.41* MCLAUGHLIN Sydney USA Eugene (USA) 2022-06-25
RE 52.03 BOL Femke NED Tokyo (JPN) 2021-08-04
RE 51.45* BOL Femke NED London (GBR) 2023-07-23
RP 53.86 JESIEŃ Anna AZS-AWF Warszawa Osaka (JPN) 2007-08-28
Min. MŚ 54.90 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 54.85 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-28 20:11:35
400 m pł K - elim 1 Planowany START: 2023-07-27 16:22 WYSTARTOWANO: 16:22:19
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 10 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław (DS) 59.01 0.175 Q 5
2 5 465 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice (SL) 59.62 0.186 Q 6
3 4 323 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków (MA) 60.73 0.230 q 8
4 8 530 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań (WP) 62.20 0.320 3 11
5 7 325 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 62.66 0.299 14
3 233 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 SMOLIŃSKA Izabela 99 RLTL Optima Radom 57.16
2 KORZUCH Julia 95 KS AZS AWF Katowice 58.23
3 WOŁCZAK Aleksandra 03 AZS-AWF Gorzów 58.70
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 LINKIEWICZ Joanna 90 KS AZS AWF Wrocław 56.32
2 KORZUCH Julia 95 AZS-AWF Katowice 57.12
3 ANKIEWICZ Emilia 90 AZS-AWF Warszawa 57.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.019923 s. | Mem: 1.25 megabytes