97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 15:57:41
K800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
1:53.28 KRATOHVILOVA Jarmila TCH Munich (GER) 1983-07-26
RE 1:53.28 KRATOHVILOVA Jarmila TCH Munich 1983-07-26
RP 1:56.95 JANUCHTA Jolanta GWARDIA Warszawa Budapest 1980-11-08
RP (U23) 1:59.87 STEFAŃSKA Wanda GWARDIA Warszawa Athens 1982-07-09
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
Min. ME U23 (U23) 2:04.50 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 2:07.30 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 2:05.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 1:59.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 15:24:19
800 m K - elim 1 Planowany START: 2021-06-25 18:30 WYSTARTOWANO: 18:30:02
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 434
WIELGOSZ Anna 93-11-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:06.06 Q 4
2 5 519
CICHOCKA Angelika 88-03-15 SKLA Sopot (PM) 2:06.17 Q 5
3 6 286
LEMIESZ Aneta 81-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 2:06.97 q SB 6
4 7 354
CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 2:09.67 13
5 3 588
PORĘBSKA Karolina 02-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:09.90 14
6 8 654
KOPEĆ Natalia 01-10-31 OŚ AZS Poznań (WP) 2:13.38 19
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:04.52
2 CICHOCKA Angelika 88 SKLA Sopot 2:04.64
3 SABAT Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:05.12
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 SABAT Anna 93 CWKS Resovia Rzeszów 2:02.94
2 JÓŹWIK Joanna 91 AZS-AWF Katowice 2:03.46
3 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 2:04.29
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.35910892486572 s.