98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 18:41:50
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

10:30  200 m M  [el]
10:50  200 m K  [el]
11:10  800 m M  [el]
14:00  Wzwyż M 
14:15  Oszczep M 
14:45  W dal K 
15:10  100 m pł K  [el]
15:55  110 m pł M  [F]
16:00  Oszczep K 
16:10  Kula M 
16:15  100 m pł K  [F]
16:30  200 m M  [F]
16:55  200 m K  [F]
17:10  800 m K  [s]
17:20  800 m M  [F]
17:35  4x400 m M  [s]
17:45  4x400 m K  [s]
17:55  5000 m M  [s]
18:15  5000 m K  [s]
REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico (MEX) 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Sevilla (ESP) 1999-08-25
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin OLIMPIA Poznań Monachium 2002-08-09
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
Min. MŚ 20.24 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 20.43 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-11 17:00:39
200 m M - elim 1 Planowany START: 2022-06-11 10:30 WYSTARTOWANO: 10:31:17
+1.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 136 ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 21.09 0.166 Q 1
2 5 217 TRZASKA Damian 00-02-03 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 21.35 0.216 Q 3
3 3 28 ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław (DS) 21.46 0.125 q PB 4
4 8 455 MAJEWSKI Jacek 00-04-28 KS AZS AWF Katowice (SL) 21.58 0.178 q 5
5 7 25 KRAWCZUK Łukasz 89-06-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 21.69 0.146 SB 5 9
6 2 230 FARAJ Wiktor 02-05-02 OKS Skra Warszawa (MZ) 21.99 0.122 13
6 111 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 20.99
2 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.05
3 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 21.07
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KRAWCZUK Łukasz 89 WKS Śląsk Wrocław 21.18
2 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.25
3 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.27
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0636621 s. | Mem: 1.25 megabytes