97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
M3000p 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
7:53.63 SHAHEEN Saif Saaeed QAT Bruxelles 2004-09-03
RE 8:00.09 MEKHISSI-BENABBAD Mahiedine FRA Paris 2013-07-06
RP 8:09.11 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Montreal 1976-07-28
RP (U23) 8:17.32 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Athens 2004-08-24
RP (U20) 8:30.40 CHABOWSKI Marcin KS Wejher Wejherowo Bydgoszcz 2005-06-05
Min. ME U23 (U23) 8:58.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 9:10.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 9:00.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 8:22.00 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
3000 m prz. M - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-24 19:45 WYSTARTOWANO: 19:45:13 DEKORACJA 20:25
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 16 42
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 8:53.49 PB 40 1
2 14 441
ZIELEŃ Michał 02-09-20 ULKS Technik Trzcinica (PK) 8:56.36 PB 35 2
3 13 316
KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL Optima Radom (MZ) 8:58.50 SB 30 3
4 12 55
KACZMAREK Mateusz 96-03-19 BKS Bydgoszcz (KP) 9:02.07 SB 26 4
5 9 321
KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL Optima Radom (MZ) 9:06.66 PB 22 5
6 4 593
CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik (SL) 9:06.90 18 6
7 6 341
STRZELCZYK Jakub 03-06-12 UKS Olimp Kozienice (MZ) 9:07.24 PB 15 7
8 11 474
POGORZELSKI Rafał 99-12-22 KS Prefbet-Sonarol (PD) 9:13.59 13 8
9 8 302
KUBICKI Adam 97-09-28 MKS Polonia Warszawa (MZ) 9:13.72 PB 8 9
10 15 696
DWORCZAK Nikodem 98-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 9:16.44 5 10
11 1 606
KOŁODZIEJ Adam 01-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 9:16.74 PB 3 11
12 7 533
KRYZEL Daniel 00-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 9:28.87 1 12
13 3 352
TABOR Dominik 95-04-24 Kraków Athletics Team (MA) 9:30.63 13
14 10 322
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL Optima Radom (MZ) 9:37.31 14
15 5 159
SZYMANIAK Kamil 90-07-20 MKS Agros Chełm (LU) 9:37.79 15
16 2 348
CHYLIŃSKI Mateusz 95-05-22 Kraków Athletics Team (MA) 9:51.64 16
17 725
ZALEWSKI Krystian 89-04-11 UKS Barnim Goleniów (ZP) DNF
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KACZMAREK Mateusz 96 BKS Bydgoszcz 8:57.88
2 TOPOLNICKI Szymon 94 AZS-AWF Katowice 9:00.61
3 KACZOR Mateusz 97 RLTL ZTE Radom 9:01.65
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ZALEWSKI Krystian 89 UKS Barnim Goleniów 8:28.99
2 KACZOR Mateusz 97 RLTL ZTE Radom 8:54.71
3 TOPOLNICKI Szymon 94 AZS-AWF Katowice 9:04.98
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.94411396980286 s.