97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
M400pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
46.78 YOUNG Kevin USA Barcelona (ESP) 1992-08-06
RE 46.87 WARHOLM Karsten NOR Sztokholm 2020-08-23
RP 48.12 PLAWGO Marek WARSZAWIANKA Osaka 2007-08-28
RP (U23) 48.16 PLAWGO Marek niestowarzyszony Osaka 2001-05-12
RP (U20) 49.23 PLAWGO Marek MKS-MOSM Bytom Santiago de Chile 2000-10-21
Min. ME U23 (U23) 51.20 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 52.40 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 51.60 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 48.90 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-25 15:59:42
400 m pł M - elim 1 Planowany START: 2021-06-24 16:15 WYSTARTOWANO: 16:15:32
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 88
URBANIAK Sebastian 01-06-09 LKS Vectra Włocławek (KP) 52.39 Q 3
2 6 604
SOBURA-DURMA Jakub 02-02-28 KKL Kielce (SK) 52.54 0.216 Q 5
3 3 361
KIDOŃ Piotr 00-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 52.77 0.134 q PB 7
4 8 110
GOŁĘBIOWSKI Oskar 00-01-22 AZS UMCS Lublin (LU) 53.63 0.196 PB 1 12
5 7 410
BILIŃSKI Robin 01-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 53.99 0.182 14
6 2 20
SOBCZAK Kacper 00-09-27 KS AZS AWF Wrocław (DS) 55.75 SB 17
7 4 304
ROMANIUK Daniel 01-10-10 MKS Polonia Warszawa (MZ) 55.88 0.167 18
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 50.07
2 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 99 RLTL ZTE Radom 50.20
3 OLEJNICZAK Jakub 97 OŚ AZS Poznań 51.08
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 50.34
2 BRYLIŃSKI Robert 91 OŚ AZS Poznań 51.15
3 DUDEK Bartosz 92 MKS Juvenia Białystok 51.98
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.43321514129639 s.