98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 18:41:50
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

10:30  200 m M  [el]
10:50  200 m K  [el]
11:10  800 m M  [el]
14:00  Wzwyż M 
14:15  Oszczep M 
14:45  W dal K 
15:10  100 m pł K  [el]
15:55  110 m pł M  [F]
16:00  Oszczep K 
16:10  Kula M 
16:15  100 m pł K  [F]
16:30  200 m M  [F]
16:55  200 m K  [F]
17:10  800 m K  [s]
17:20  800 m M  [F]
17:35  4x400 m M  [s]
17:45  4x400 m K  [s]
17:55  5000 m M  [s]
18:15  5000 m K  [s]
REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti 2011-09-10
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. MŚ 1:45.20 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 1:45.90 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-11 17:22:13
800 m M - elim 1 Planowany START: 2022-06-11 11:10 WYSTARTOWANO: 11:10:13
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 563 DOBEK Patryk 94-02-13 MKL Szczecin (ZP) 1:50.60 Q 1
2 6 160 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 1:51.18 Q 2
3 5 467 WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 1:51.42 q 3
4 8 489 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 1:52.90 5 8
5 7 524 PIASECKI Ryszard 01-09-29 OŚ AZS Poznań (WP) 1:53.53 3 9
6 3 59 WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:55.13 14
7 2 293 ZIĘBA Szymon 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:57.76 18
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:48.21
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:49.10
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:49.43
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:47.73
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:47.80
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:48.30
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.06196 s. | Mem: 1.25 megabytes