97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
K400 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RE 47.60 KOCH Marita GDR Canberra 1985-10-06
RP 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal 1976-07-29
RP (U23) 51.31 WYCISZKIEWICZ Patrycja Olimpia Poznań Beijing (CHN) 2015-08-24
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti 2013-07-19
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
Min. ME U23 (U23) 53.80 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 54.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 53.90 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 51.35 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
400 m K - elim 2 Planowany START: 2021-06-24 17:25 WYSTARTOWANO: 17:41:12
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 3 11
KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 52.23 0.270 Q 2
2 2 53
GACKA Kinga 01-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 52.67 0.196 Q PB 4
3 7 523
KIEŁBASIŃSKA Anna 90-06-26 SKLA Sopot (PM) 52.72 0.155 q 5
4 4 237
BAĆMAGA Dominika 95-11-21 AZS-AWF Warszawa (MZ) 52.93 0.235 q SB 6
5 6 330
WOSZTYL Natalia 99-08-29 RLTL Optima Radom (MZ) 54.40 0.237 1 12
6 5 131
WRONA Alicja 96-01-11 AZS UMCS Lublin (LU) 54.45 0.233 13
7 8 107
DROZD Wiktoria 01-09-20 AZS UMCS Lublin (LU) 55.26 0.257 19
1 4
CHOJKA Weronika 97-06-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNF 0.276
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.44
2 BAUMGART-WITAN Iga 89 BKS Bydgoszcz 52.14
3 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92 AZS UMCS Lublin 52.23
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BAUMGART-WITAN Iga 89 BKS Bydgoszcz 51.48
2 KIEŁBASIŃSKA Anna 90 SKLA Sopot 51.51
3 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.63
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1578059 s. | Mem: 1.25 megabytes