98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 20:30:12
M400pł 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

15:00  100 m M  [pre]
15:10  Trójskok M 
15:20  100 m K  [pre]
15:25  Kula K 
15:50  400 m pł K  [el]
16:20  400 m pł M  [el]
16:45  Ceremonia Otwarcia 
REKORDY
45.94 WARHOLM Karsten NOR Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE 45.94 WARHOLM Karsten NOR Tokyo (JPN) 2021-08-03
RP 48.12 PLAWGO Marek WARSZAWIANKA Osaka (JPN) 2007-08-28
RP (U23) 48.16 PLAWGO Marek niestowarzyszony Osaka 2001-05-12
RP (U20) 49.23 PLAWGO Marek MKS-MOSM Bytom Santiago de Chile (CHL) 2000-10-21
Min. MŚ 48.90 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 49.50 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 51.60 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-10 18:38:12
400 m pł M - elim 2 Planowany START: 2022-06-09 16:20 WYSTARTOWANO: 16:26:03
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 3 311 OLEJNICZAK Jakub 97-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 50.81 0.213 Q 1
2 4 61 URBANIAK Sebastian 01-06-09 LKS Vectra Włocławek (KP) 50.97 0.230 Q SB 2
3 2 492 SOBURA-DURMA Jakub 02-02-28 KKL Kielce (SK) 52.15 0.257 Q 6
4 7 313 KOPEĆ Maciej 02-07-29 WKS Wawel Kraków (MA) 52.80 0.207 q 7
5 8 279 LAMPART Tomasz 98-03-05 KS AZS AWF Kraków (MA) 52.93 0.233 q PB 8
6 6 79 GOŁĘBIOWSKI Oskar 00-01-22 AZS UMCS Lublin (LU) 53.47 0.198 SB 3 11
7 1 377 DUDEK Bartosz 92-02-25 MKS Juvenia Białystok (PD) 54.15 0.278 1 12
8 5 57 REINHOLZ Patryk 96-07-29 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 58.15 0.232 14
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 BRYLIŃSKI Robert 91 OŚ AZS Poznań 50.66
2 HOŁUB Krzysztof 00 AZS UMCS Lublin 50.94
3 URBANIAK Sebastian 01 LKS Vectra Włocławek 51.20
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 50.07
2 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 99 RLTL ZTE Radom 50.20
3 OLEJNICZAK Jakub 97 OŚ AZS Poznań 51.08
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.048419 s. | Mem: 1.25 megabytes