100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 20:40:23
M100 2 2 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2023-08-08
RP (U20) 10.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2023-08-08
RP (U18) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
Min. IO 10.00 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 preelim 1  preelim 2  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-27 13:49:58 OFICJALNE
100 m M - preelim 2 Planowany START: 2024-06-27 10:00 WYSTARTOWANO: 10:06:22
-0.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 7 296 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL GGG Radom (MZ) 10.80 (798) 0.155 Q 2
2 8 206 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 10.80 (800) 0.170 Q 3
3 3 177 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz (LD) 10.81 0.212 q 4
4 5 605 TOMCZAK Krzysztof 2001-06-09 OŚ AZS Poznań (WP) 10.98 0.211 q 8
5 1 460 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10.99 0.137 9
6 2 556 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.00 0.180 10
7 6 316 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 11.35 (341) 0.209 13
8 4 427 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok (PD) 11.35 (349) 0.195 14
9 9 550 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce (SK) 11.63 0.229 17
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.37
2 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.42
3 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 10.50
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.20
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 10.34
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0195649 s. | Mem: 1.25 megabytes